Kdysi

Vodák

13. července 2012 v 18:39
Dalším tématem je vodák. Ten se konal na přelomu května a června na Vltavě. Jak určitě všichni víte, jedná se o sjíždění řeky na lodích, raftech, kánoích atd.. My jsme měli málo vody, takže jsme jezdili na kánoích. Ty byly po dvou místech. Já jsem jezdila se svou dobrou kámoškou Haňou. Bohužel jsme měli špatné počasí a tím se náš výlet značně zkomplikovat :( Bydleli jsme v kempu na Pískárně, který je u Českého Krumlova a tam nám pršela každý den :(


1. den
Po příjezdu jsme hned vyrazili na vodu. Po 4 hodinové cestě jsme se první ubytovali a najedli. Potom jsme nasedli zpátky do autobusu, který nás vyvezl někam nahoru (nevím jak se to tam jmenovalo :D) Tam nás instruktoři proškolili co dělat a jak pádlovat. Hned jsme si to šli zkusit. Není to tak lehké jak se zdá :D Hned první problém bylo vlézt do loďky tak, aby se nepřevrátila :D Když jsme zvládli to, museli jsme se naučit pádlovat a řídit. Já jsem byla nejdřív ve předu "háček" a Haňa byla vzadu "zadák"..ale druhej den jsme se museli prochodit.
Hned ten první den jsme museli sjet ten nejtěží jez!...Vykoupali jsme se. Byla celkem zima a navíc začalo pršet a to jsme měli teprve 1 km za sebou..ještě jich zbývalo 10km !!! Nakonec jsme ujeli z 11 km 8 km..potom se učiteli slitovali a pro nás (naprosto promoklí a vyčerpaný lidi) přijel bus. Ten den jsme toho měli všichni pokrk!

2. den
Druhá den to už bylo lepší. Měli jsme před sebou celkem 18 km. 15 km toho dne + 3 km z první dne (ty co jsme neujeli). Byla to fakt makačka. Ten den jsme hráli různé hry i tu, kdyy jsme měli přelést. Zadák místo háčka a naopak. Tedy Haňa místo mě. Nakonec se nám to celkem osvědčilo a sjížděli jsme tak, protože já mám víc síli a tak jsme loď dokázala udržet celkem rovně, když jsme sjížděli jezy. Pak už jsme se nepřeklopili vůbec (ani ten první den, tehdy jsme sjížděli další 3 jezy). Asi to bylo tím, že už jsme to obě víc zvládali. Ale vždycky když jsme sjeli, tak jsem tu loď někam naprala :DD Narazili jsme na šutry atd..ale nepřeklopili se :D. Byly jsme už zkrátka dobrý no :D. Jenže ten den ještě zdaleka nekončil. Posledních 5 km (to je asi 70 minut cesty) nám opět začalo pršet. Bylo to neskutečný..já naštvaná, protože ta debilní kánoi vůbec nejela. Haňa, která seděla ještě vzadu (protože natrvalo jsme se prohodili až 3 den) byla už úplně vyřízená, tak jsme se zase prohodili a nakonec jsme i tento den zvládly. Potom večer byl táborák a to bylo super.


3. den
To byl den odpočinu. Pádlovali jsme jenom 8km, ale čekalo nás 5 jezů. Ale zvládli jsme je i když jsme měly strach :) Po pádlování pro nás dojel autobus a my jsme jeli do Krumlova na prohlídku zámku. Tam jsme měli rozchod a potom jsme jeli ještě do Teska :) Ten den nás déšť přepadl až když jsme byli na zámku nebo hradě..nevím :D Večer opět táborák. Ale ten 2 den byl táborák nejlepší :)

4. den
Tento den nám zbývalo ujet dalších 15 km. Hned ráno začalo pršet. Samozřejmě jsme byli všichni otrávení, báli jsme se, že budeme zase promrzlí. Kamoška ale dostala nápad a šla se zeptat jestli tam neprodávají pláštěnky a on že ne, ale že nám může prodat pytle na odpadky :D tak jsme si někteří nakoupili pytle a popsali si je jménama a číslama :D. Když jsme vyjeli tak už ani nepršelo, takžy pytle byly jenom jistotou :D. Odpoledne bylo na programu lezení po lanech (na pevnině :D). My jsme se tam najedli a šli jsme lést, ale opět začalo pršet, hodně pršet. Takže jsme nakonec museli lana zrušit protože to hrozně klouzalo. Když to trochu přestalo, tak jsme zase vyjeli. Pršelo celých 10 km cesty. Nám to ale s Haňou nepřišlo, jelikož jsme s kámoškama (Terkou a Terkou :D) závodili, kdo pojede první :D..takže nám to rychle uteklo, navíc jsme po 4 dnech přišli na dobrej způsob pádlování :DD na rychlé pádlování, ale to bylo celkem únavný :D ale touha zvítězit nás táhla dál :D...Večer jsme se už pomalu balili.

5.den
To byl den odjezdu. Jenom jsme se dobalili a jeli domů :)

I přes to hnusný počasí jsme si to užili pěkně. Škoda že nevylezlo sluníčko no :(...ale vzpomínky máme :) Hlavně že jsme tam byli spolu :)


°°CrazyLucinka°°

Koncert Habery

13. července 2012 v 17:56
Tak abych byla přesnější, nebyl to koncert jenom Pala Habery, ale taky Teamu. Moje nejlepší kámoška Aňa ho doslova a do písmene miluje a jak už to tak bývá, tak mě tím neustálím posloucháním jejich písniček dost nakazila :D. Když se ukázalo, že Habera bude mít koncert v Olomouci, byla to neskutečná příležitost vidět ho. A zároveň taky poslední příležitost, protože tohle mělo být poslední turné Habery a Teamu.
Z počátku jsem nevěřila, že by to mohlo vyjít a myslím, že ani Aňa v to moc nedoufala. Když se teda ukázalo, že Aňa by jít mohla tak jsme se přišli na to, že já jedu na vodák. Tak se Aňa domluvila s její tetou, že tam půjdou spolu (ona ho má taky ráda) a že ji tam tak bude mít apsoň kdo hodit. Já jsem ale nakonec přišla na to, že jedu na vodák až o 3 dny později a že by to mohlo vyjít. Hned jsem si zamluvila vstupenky a bylo to.


Na tuhle fotku jsem hrdá :D. Možná se vám nezdá tak dobrá, ale nato že je to focený mobilem kterej nemá blesk a on se pořád hýbal, tak super :D
Abych se vrátila k tématu. Když to teda nakonec všechno klaplo rozjeli jsme se do Olmika. Byly jsme tam dřív, to víte, jistota je jistota. Mělo to začínat v 19:00. My jsme se dovnitř dostali už v 18:00. Čekali jsme do půl 8 a potom přišla předkapela. A s předkapelou se k nám na naše místo nahrunula jedna "paní". Zdůrazňuji, že my jste na těchto místech trčeli už hodinu a půl a ona se rozhodla nás za každou cenu z nich vystrnadit. Ty místa byli fakt dobrý jelikož jsme byly hned v druhé řadě za zábradlím. Takže před nama byla jenom hrstka lidí. Ona se otočila zády a začala do nás žďuchat a když jsem ji SLUŠNĚ poprosila jestli by si nemohla stoupnout trochu dál a nechat toho, tak mi řekla, že ona čeká na další kámoše a že jim dří místo, že se prý nemá kam posunout (chápu to, vedle ní byl přece jenom METR A PŮL místa a ona nemohla udělat ani krok!). Já nejsem moc na hádání s takovýma lidma, ale kámoška řekla, že si to přijela užít a ať je nepouštím, že se klidně vyměníme. Když začala předkapela naše "milá paní" začala skákat na nás, tančit tak, že nás švihala vlasama a pěsti nám lítali kolem hlavy. Naštěstí jsme se ani nehli! Když měl začít Habera, tak jsme se posunuli víc doprostřed, ale pořád ve druhé řadě a ta "nádhera" si stoupla vedle nás. Takovýhle chování mě fakt dokáže vytočit, měla si holt přijít dřív..stejně nechápu o co jí šlo když stála vedle nás...prostě někteří lidi jsou fakt no comment! :P
Ale koncert jsme si 100% užili protože Habera a Team byly suproví...fakt hráli bestovně :D. Hodně se nám to líbilo. Fakt to stálo za to :) A hned bych si to zopakovala (ale bez té "paní") :D


°°CrazyLucinka°°

Poslední 3 měsíce

13. července 2012 v 17:32
Tak jo. Je na čase abych konečně zase něco napsala. Bylo toho celkem dost. Uvažuu jestli to mám rodělit a dát každou věc zvlášť...bylo jich celkem dost, takže to rozdělím...aby jste měli aspoň představu o tom co se za poslední 3 měsíce dělo takže:
1. Koncert Habery
2. Vodák
3. Paříž a Londýn
4. Koncert Xindl X a Mandrage
5. Malá kopaná

To jsou taký pět hlavních témat...když se na to tak dívám, tak zas tolik toho nebylo..ale na 3 měsíce se to dá nemyslíte?...No vlastně Habera byl v květnu, Vodák na přelomu května a června, Paříž a Londýn nakonci června a zbytek v červnci :)) Takže jdeme na to


°°CrazyLucinka°°

Sluníčko...:)

17. března 2012 v 21:47
Dneska bylo venku nádherně :). Fakt krása. Sluníčko hřálo a konečně se dalo jít jenom v krátkým tričku a mikině :) ...Dnes jsem byla s kámoškou běhat. Kdysi jsem psala, že moje "novoroční předsevzetí" je cvičit. Tak vám můžu hrdě sdělit, že cvičím každý den už od 4.1. 2012 :)..fakt jsem ráda..a aby to bylo ještě lepší, tak jsem se rozhodla začít běhat a vzhledem k tomu, že dnes bylo fakt krásně, tak jsme se s kámoškou sebraly a šly jsem běhat. Mám obavu, že zítra se nepostavíme na nohy :D. Né že by jsme běhali 3 hodiny, ale na začátek to stačilo :) Byly jsme venku tak hodinu..a samozřejmě jsme neběhali celou dobu..+/- jsme celkově běhali tak 30 minut...:) ale to stačí...a pokud zítra bude pěkně, tak mám v plánu jít znovu..ona to ještě neví :D..uvidíme jak budou vypadat ráno nohy..:D :) Jinak je všechno OK (ťuk, ťuk). A co vy, podnikli jste dnes něco?? :)
°°CrazyLucinka°°

Mikuláš

6. prosince 2011 v 19:38
Tak jak jste si užili Mikuláše?..Já celkem jo ;)...Začalo to už v pátek, kdy jsme chodili převlečení za čerty a šli jsme po vesnici v čertovském průvodu ;). (je druhým rokem a celkem má úspěch), tan jsme ukončili u stromečku, který se rozsvěcoval ;). Druhý kolo bylo v pondělí. Tradiční Mikuláš. Chodilo nás 6...4čerti, anděl (Já) a mikuláš ;). Někteří špunti se báli :D...no a dneska se to ukončilo, když u nás ve škole měli 4ci mikuláše. Tradičně nás skásli o nějaký ty drobný a pošplíchali octem ;D a samozřejmě si připravili (jak A tak B) scénku....Bčko mělo lepší :D...ale i snaha se cení ;)
Jinak u nás ve třídě probíhá příprava na Vánoční akademii, kde si může (musí) každá třída něco připravit. Myslím, že by to naše mohlo být povedené, pokud to teda dobře natrénujeme ;)) Chtěli jsme to ukončit zvedačkou z Hříšného tance, ale bohužel ji dneska dělali ti 4ci v té scénce :( takže to asi dělat nebudeme, jelikož by to vypadalo jako že se opičíme :(...měla to být taková pěkná tečka...no tak nic ;)....jinak to celkem jde ;)....tak já se zase někdy ozvu...ahoj ;)

Městem chodí Mikuláš, anděl a čert…


°°CrazyLucinka°°

Praha ♥

8. listopadu 2011 v 19:22
Tak v pátek 4.11. jsme byli v Praze. Jeli jsme tam se školou, jenom ten kdo chtěl ;)...Nás jelo ze třídy jenom 8, ono se totiž jelo na anglický představení a i s cestou to stálo 500..takže celkem dost no...ale stálo to za to ;) Byli jsme na to představení, potom jsme šli na Karlův most a potom na Václavák, kde jsme měli rozchod...;) Když jsme dostali rozchod tak jsme šli do New Yorkru ♥.dokonalost...prostě koupila jsem si 2 trička a 2 pásky ♥....prostě my, ta parta, co jsme tam byli ♥..no prostě super...vážně se mi to líbilo a byla jsem spokojená ;))

Žeru je ♥ :D°°CrazyLucinka°°

Čím dál míň..

28. října 2011 v 14:54
Ahoj. Takže v první řadě, vím, že to tady poslední dobou pěkně zanedbávám, jenže...ono ani není moc o čem psát..prostě..pořád chodím do tanečních :)..Baví mě to čím dál víc :)...Konečně jsme si zatančili i s kámošem..navíc jsme v minulé lekci tančili country a to bylo něco :D..jako běhat na podpatcích a v šatech? U tohohle stylu tance je možno všechno..:) Hodně mě to bavilo.

Prostě spočívalo to v tom, že stála řada kluků a řada holek. Stáli jsme na proti sobě a šlo se: 3 kroky k sobě, 3 od sebe, točení se s partnerem v pravo, odsebe, potom zase k sobě a točení vlevo, potom k sobě a obcházet se jako kdyby zádama k tomu druhému a zpět...no a potom ti, co byli jako první pár proběhli celou tou "alejí" lidí a zpět a potom běželi holky za první holkou a kluci za prvním klukem..:D..udělali bránu a všichni ní proběhli..:D a potom zase znova..:D Druhej taneč jsme tančili kuřátka...:D tak to jsme se taky dost nasmáli..:D a třetí (ze sekce country) byl had...stoupli jsme si za sebe a chytli se a tančilo se: Poskoki na levé noze - zvednout pravou..dvakrát :D to samo na druhé noze - skákalo se na pravé noze a zvedala se levá nahoru :D..potom skok nopředu, dozadu a tři dopředu a znovu...:D no prostě..:D smáli jsme se....

No takže vidíte..nakonec tady přece jenom něco málo je :D...no uvidím jak teď budu stíhat...asi sem ještě dnes něco hodím :)...Je svátek, takže ten čas je...ale ty filmy v TV..jako jsem vytížená..:D...zrovna teď začíná 50x a stále poprvé...sice jsem to už viděla..ale to nevadí..:D..takže zatím čau..

Tohle jsou ptáčci..:D


°°CrazyLucinka°°

Měsíc školy

30. září 2011 v 19:20
Tak, máme za sebou měsíc školy. Jak se dařilo vám?...Mě pokud jde oznámky super...tak 6 jediček 2 dvojky...pohoda...a pokud o ostatní...tak bylo líp no. Nějak mě to vůbec nebaví (mám důvody)...Prostě, je "něco ve vzduchu"...přijde mi, že každou chvilku to všechno bouchne, celá třída se rozhádá a s veškerým kolektivem bude konec. Všichni budou trvale rozdělení na skupinky, které se spolu nebudou bavit a na ničem se neshodou...ale doufám, že to se nestana, asi i pro to, máme ve středu před tanečníma takovej "srázek"..že si půjdeme někam sednout... Myslím, že hlavním problémem je, že hrozně řešíme, jestli jsme kolektiv nebo ne..já osobně si myslím, že jsme dobrej kolektiv..jako mohlo to být horší, a to že se nejsme všichni nejlepší kámoši neznamená, že jsme blbej kolektiv...Prostě tento měsíc byly nějaký erupce...protože to není možný...takovej stres jsem už dlouho neměla a už aby to bylo pryč...Zlatá základka a náš kolektiv..:) Doufám, že to všechno dobře dopadne..:) A nejenom ve škole..Držte palce..

V životě poznáš co jsi mě, až když to ztratíš...


°°CrazyLucinka°°

První taneční :)

14. září 2011 v 20:45
Tak dneska proběhla naše první lekce tanečních. Bylo to super :). Na začátku jsem měla celkem obavy, z toho s kým budu tančit, aby mě neboleli nohy v botách, aby si mě někdo vybral...atd..ale nebyla to zas tak velká nervozita. No tak...ve škole jsme zkončili 13:25. S holkama jsme šli koupit ještě nějaký srandy a potom na oběd..z obědu ke Štěpě (bylo nás tam 6-...je hodná že u ní můžeme být :P)...tam jsme se dívali na TV, jedli, pili (kafé) :D na o kolem 15:00 jsme se začali chystat, odchod byl kolem 16:15...jako moc jsme nestíhali :D..ale zvládli jsme to..
Když jsem tam přišli přidali jsme se ke zbytku naší třídy :). Potom jsme došli do tanečního sálu..tam jsme chvilku čekali no a potom to začlo...ten chlap mluvil o tancích atd..(ten co nás to učí)..no a potom jsem začali tančit..:) Potkala jsem tam i kámoša a tak trochu jsem doufala, že možná bychom mohli tančit spolu...ale on už tam někoho měl, takže z toho sešlo..:)..no a potom jsme tančili a tančili a tančili..:) skončili jsme v 19:00..potom pro mě přijeli naši a bylo to..:) Líbilo se mi to..jsem ráda že tam chodím :)

Já v šatech..až na to, že jsem měla teda silonky..né ty ponožky..:D


°°CrazyLucinka°°

škola + víkend + škola

5. září 2011 v 19:43
1. září jsme se opět sešli v lavicích. Už jsem v druháku, takže už vám můžu napsat, že to bylo super :). Kámoši, to přivítání...překvapilo mě to :). Mile..:)


Víkend...ten byl úžasnej. Byla jsem s kámoškou u kámošky :D Pomáhlali jsme jí hlídat děcka :). V pátek jsme přišli kolem 6 hodiny. Okoupali jsme je, nakrmili, hráli si s něma..a potom šli spát. Potom přišla naše chvíle filmů :) Udělali jsme tousty a všechny jsme je snědli :D (a že jich bylo). Pustili jsme si Rrrrrr a potom Kruh 2 :)..potom jsme se ještě dívali na Tv, byly na PC atd...ráno nás děti probudili a tak jsme vstali. Já jsem šla domů (pomáhat na zahradu) a v 17:00 jsme šli za kámoškou znovu :) . Tak to jsme byly s děckama venku, na trampošce, hráli jsme si s něma, potom zase vana, věčeře, spánek :D. Potom jsme se dívali na Snídani u Tiffaniho a potom Vřískot..ale jenom kousek, jelikož se nám chtělo nehorázně spát...:D To je víkend v "kostce"...jooo ještě jedna perlička...v pátek mě píchla mucha, mám nohu nateklou jak balón a aby toho nebylo málo, tak v sobotu vosa..taky to nateklo jak něco..bok :/..


A teď je pondělí, takže opět škola. Dnes jsme měli odpoledku, ale přesunula se nám 9 hodina na 8 a jedna hodina odpadla, takže jsem stihla autobus...a začala jsem chodit na obědy..:)..no a to je tak všechno..je toho až až..:) Tak se mějte :)


°°CrazyLucinka°°

Hody

30. srpna 2011 v 20:12
Minulý víkend u nás probíhali hody. Přijelo pár kolotočů...no přesněji tři a z toho ten jeden byla trampolína...ani střelnice tady nebyla, v neděli přijel jakejsi stánek, kde jsme mohli střílet na plechovky...byla jsem na jednou kolotoču (točící káča) a stačilo mi to :D...stejně je to drahý, zbytečně vyhozený prachy. No a v sobotu měla být hodová zábava, no jenže to by nebylo ono, kdyby bylo pěkně...takže celej den krásnej a večer se to zkazilo, začalo foukat a vypadalo to na déšť, ale to nás přece nemělo odradit, protože řekli, že při nepříznivém počasí se zábava přesunuje do kina. Takže jsem se nachystala s tím, že i když to bude v kině (a to tam měla být jenom repro hudba) tak že tam půjdu. Přišla jsem do obchodu a tam mi řekli, že zábava byla zrušená..chvilku jsem si myslela, že si ze mě dělají srandu, dokud mi to neřekl i taťka...stejně jsme se tam šli radši podívat a na hřišti nám řekli, že to zrušili..takže jako všichni naštvaní, protože to nedali ani do kina i když to slibovali..jako..už nic neřikám.
V neděli jsme měli rodinou oslavu..teta a strejda slavili narozky (jednou za 5 let se ty oslavi dají zvládnout..ale moc to nemusím), tam jsem byla jenom 2 hodiny a potom jsem šla s kámoškama na fotbal..vyhráli jsme 8:1 :D..prostě borci no..:)...tak to jsou naše hody..

tohle kdyby tam bylo..:D

Kolotoče, volný čas

°°CrazyLucinka°°

ARESTi

25. srpna 2011 v 18:56
V pátek 19.8. jsme byly s kámošema na Arestech..:)..Ráno to vypadalo, že nikam nepůjdu,ráno bylo dusno a teplo a tak k večeru přišla bouřka..ale nakonec přešla a my jsme šli :) Ještě že..bylo to super. Zatančila jsem si, potkala známý lidi :) Bylo to prostě fajn. Sice jsem tam stratila 200Kč, ale tak co nadělám :D, když jsem vůl...no a tuto sobotu by měli hrát u nás na hodové...jenže dneska jsem se dozvěděla, že pořadatel neví, jestli bude. Protože prej mají být bouřky a kdyby to přesunuli do kina, tak se jim tam vlezou jenom malý reprobedny a prej by tam moc lidí nepřišlo, ale já myslím, že jo :)..Před 2 rokama to taky bylo v kině a bylo to super..ale lepší by to bylo venku, takže prosím počasí, aby si bouřku nechalo až na pondělí :)) A to je asi tak zatím všechno :)

°°CrazyLucinka°°

A stejně sedím doma...

6. srpna 2011 v 14:37
Kdo četl předešlí článek ví, že jsem měla jet na hody do Leskovce. No jo...MĚLA. Jenže mi včera bylo tak hrozně špatně, že jsem mohla jet tak akorát...víte kam...jednodení vyróza...zvracela jsem, měla jsem křeče v žaludku, kterej mě tak nehorázně bolel, bolela mě hlava..no prostě hnus. A tak sešlo z toho, abych někam jela.. Navíc jde hlavně o to, abych se vyležela, než pojedeme do Chorvatska.
Dneska už je mi dobře..celkem...narozdíl od včerejška jsem v pohodě...sice to není 100%..ale snad už zítra bude...:) Celkem mě štve, že jsem tam nejela :(..ale tak co nadělám no..hlavně aby mi nebylo špatně v Chorvatsku...:)

Zas tolik jsem jich neměla :D..Dala jsem si dva..ale ten obrázek mě zaujal :P

ilustrační foto: léky ( autor: Mediafax.cz )

°°CrazyLucinka°°

Bylo to fajn :)

2. srpna 2011 v 19:41
Tak ty Drahany se nakonec vydařili. :) Bylo to fajn. Pokecala jsem si s hodně lidma ♥ Tak z polovinou těch co jsem znala :D..a vedli jsme dobré rozhovory :)..mám je ráda ♥. Byli jsme u koňů u větrné elektráry..s holkama -> Žandou, Markétkou, Aňou ♥ :) mám je ráda. A normálně bylo i nehorázný teplo :)..nebo že by to byl ten alkohol v krvi? :D Kdyby jste jenom věděli jak mi bylo včera špatně :D a to jsem musela jít dělat ještě stromky :D..jako málem jsme umřela..:/ :D a tento týden a příští je nabitej ...zítra ven, ve čtvrtek do města, víkend hody a příští týden Chorvatsko :)..těším se :)

Žanetka


Markétka


Anička ♥ :)


My :)♥


°°CrazyLucinka°°

Dvě noci ve stanu

17. července 2011 v 19:21
14.7. jsme měli jet s kámoškou pod stan k rybníku do vesnice Suchý. Jenže ve čtvrtek hrozně pršelo a hlásili silné bouřky a tak jsme to přesnunuli až na pátek. Nakonec jsem byla ráda, že jsme dojeli až ve čtvrtek jelikož v noci byla hnusná a silná bouřka a nechtěla bych být ve stanu. Takže jsme dojeli až v pátek kolem 12. Kámoščiny rodiče tam už byli, oni nakonec jeli už ve čtvrtek. Bohužel nebylo nic moc hezké počasí, proto se nedalo koupat..takže jsme se tam spíš pomalu rozhlíželi. Aby jsme zabili čas, tak jsme šli hrát s kámoškou tenis..hodně velká sranda pro lidi, co nás sledovali :D

V sobotu se nám už počasí trochu umoudřilo. Vysvitlo sluníčko a my jsme se mohli jít konečně koupat. Šli jsme hned ráno, teda okolo 10:00 a byli jsme tam do 13:00 potom jsme si dali pauzu, šli se najíst a okolo 15:00 jsme zase šli k vodě. Sluníčko hondě zalízalo pod mraky, ale i tak jsme se solidně spálili. Já mám splálený záda a to jsem myslela, že já se nespálím..hmmm těžko :D. Událostí soboty se stal přílet záchranářského vrtulníku. Jeden borec tam sločil do vody nějak blbě. Vipadal v pořádku, ale radši ho vyšetřili. Když přistával a odlítal, byl to takovej řev a větr, že lítalo všechno kolem. Snad je kluk v pořádku :)


Zvládli jsme i tobogán :)

No a v neděli (dnes) jsme si udělali vycházku. Bylo sice krásně, ale nám se nechtělo převlíkat do plavek protože hned ve 12:00 jsme měli v plánu odjet. Obešli jsme si to tam celé a nakonec jsme to zakozvili u občerstvení :D. Dala jsem si hranolky a kofolu a kolem 12:50 jsme odjeli domů :) Líbilo se mi tam, akorát to spaní ve stanu mě zabíjí..:D:P Bylo to super :)


°°CrazyLucinka°°

Slučák ♥

13. července 2011 v 16:29
Tak včera-dnes jsme měli slučák :) Už jsem se o něm i zmiňovala. A jedním slovem DOKONALOST ♥..Miluju ty lidi. Bylo nás tam sice jenom kolem 20, ale i tak si myslím, že nás bylo dost :) Úžasný to bylo :). Pár nás jelo nonstop a vůbec jsme nespali (já, Tonda, Laďa, Kuba, Kuba). My jsme jeli nepřetržitě, ale jinak se tam všichni courali...vždycky si šli lehonout a přišel někdo jinej..:)) Pohodička a dokonalost. Měla jsem obavy, ale nakonec to bylo super :)**. Nevím co víc psát, prostě největší nášup no..chlast nám došel kolem 3 ráno, tak jsme střízlivěli...Jó..vykouřila jsem tolik cigaret, co jsem nevykouřila za celej život :D, ale tak to byla jenom vyjímka, jenom příležitost :) Po roce :) Bylo to vážně super...Celkem jsem i ráda, že jsme tam byli "jenom" my...jako byla to taková pohodička...spíš taková akcička, než slučák ale proste..Miluju je ♥

Já jsem úplně na pravo..:D
S Aničkou ♥
S holkama ♥ (ty cíga jsou vyjímka :D)
Opět my :)
S Laďou a Sisi
Mázlá, ale s Anetkou ♥
A Hankou a s Míšou :))


Všechny fotky sem dávat nebudu, je jich hodně..a stejně jsme tam pořád dokola...oni jsou stejně ve tmě takže tam toho moc není :(..kdyžtak později...ale bylo to super ♥

°°CrazyLucinka°°

Krumsínský Haná cup - malá kopaná

10. července 2011 v 20:33
Tak tento rok byl jeden z nejlepších. Bylo to 15 výročí. Počasí krásně vyšlo, sice hráčům jsem nezáviděla, hrát v takovým horku, ale zvláli to dobře :)) V pátek byl spíš takovej rozjezd, ale v sobotu se to rozjelo :P. Ráno jsme tam byli, ale odpoledne jsme šli s holkama k nám do bazénu a večer jsme se vydali na zábavu ♥ A ta stála za to :) Hodně jsme si to užili :) Akorát mě štvalo, že hráli vždycky 4 písničky a potom měli pauzu :/ ale tak bylo tam celkem dost pěkných kluků :D.
Když jsme trošku popili (ale byla jsem jenom v náladě, všechno si pamatuju) bylo nám hned veseleji :D Jak jsme potom utužovali vztahy :P Vždycky, když přestali hrát, tak jsme šli na hřiště...vždycky jsme tam někoho potkali..většinou pár holek (kamošek) a nějaký kluky..:P Bylo to prostě super :)
Dneska jsme tam byli na vyhodnocení. Tak vyhrál Prostějov :)) Byli dobří :) My (jako z naší vesnice) jsme bohužel nepostoupili :( Chyběl jenom 1 bod :/ ...No a to je taková tečka za tímto Haná cupem :))

Naši jsou zelení :))

°°CrazyLucinka°°

Malá kopaná

7. července 2011 v 17:00
Tak zítra konečně začíná ona očekávaná HRA! Bude malá kopaná. Už se těším. Začíná zítra v 16:00 takže tam s Anet jdeme. Měla s náma jít i Aňa, ale jede hlídkat bratránka, takže s náma půjde až v sobotu. No co naděláme. Je to až do neděle takže doufám, že už nebude pršet a že se to vyprší dnes.

Včera mi psal kámoš, že bude dělat slučák. Všichni by jsme se sešli na jednom místě (nebudu teď psát kde) a budeme "oslavovat :D" Bude to nášup no..přes noc :D

A nakonec 15 jedeme s Anet na Suchý (je to rybník nedaleko od nás- 30km :D). Buď tam pojedeme busem a nebo nás tam taťka hodí :) Bude to super..škoda jenom, že nejede i Aňa..má brigádu no..tak nás na oplátku někam pozve :)) :D za první plat :D...no tak to je zatím všechno. Ještě něco napíšu..asi sem hodím nějakej film :) Teď jdu na ZUMBU :)

Fotbal

°°CrazyLucinka°°

Vysvědčení je doma :P

30. června 2011 v 17:50
Tak a je to..dneska jsem byla naposledy ve škole a nemůžu uvěřit, že už je to rok..no přesněji 10 měsíců, co tam chodím :) Jsem ráda že jsem tam :). Šla jsem do školy v šatech :P. Hned první hodinu, po dloooooooouhým proslovu ředitele :/, nám rozdali výzo a šli jsme domů..no já jsem šla ještě s kámoškou mrknout po PV. Byly jsme v Kauflandu a Tesku .. v Tesku jsem potkala půlku obchodky ale tak nevadí :DD Táhla jsem přes celý PV meloun a nejlepší bylo, že dojdu domů a na stole mi leží čtvrtka melounu, kterou mi donesla babička :DD. Tak jsem se s ní rozdělila a můj a každá jsme měli třičtvrtě melounu :P Pohoda...a teď?? Teď začínají zasloužené PRÁZDNINY ♥..nemůžu uvěřit tomu, že jsem na té škole už rok :) A upřímně, jsem spokojená :)) Příjde mi, že ty lidi znám tak dlouho..a přitom je to teprve rok :). Jsem ráda, že mám takovou třidu..:))

°°CrazyLucinka°°

Úsměv..:)

22. června 2011 v 19:23
Dneska byl pohodovej den. Z 5 hodin jsme se učili jenom jednu a to jsme vlastně dělali něminu na počítačích takže vlastně jsme se ani neučili..:D takže tam chodíme úplně zbytečně..už jenom zítra a známky jsou uzavřený a už nic neřeším :)..jenom musím přežít ekonomiku a bude to :). Dneska prostě klídek. I únavu jsem rozehnala :))) takže snad to tak bude i nadále. Zítra prohlídka Prostějova místo občanky a dějepisu. A už jenom 8 dní školy a jsou tu PRÁZDNINY ♥..jasně..někteří končí dřív ale my ne..:D..My jsme výberová škola :D :D :D Achjo :D...no nic..tak zatím se mějte

°°CrazyLucinka°°

Výlet alá Baldovec

22. června 2011 v 17:01
Takže z výletu už jsem přijela včera. Asi jste mi dobře drželi palce, jelikož to bylo super...žádný hádky (teda nevím o nich) a pohoda. Sice tam večer byla zima, ale co se dalo dělat. Takže...Přijeli jsme tam v pondělí kolem 16:00, nastěhovali se do nechutných chatek (špinavch a prostě hnusných) a měli volno až do večera :D učitele jsme viděli až kolem 19:00 když jsme šli do lesa pro dřevo :D. V tom volným čase jsme chtěli hrát s holkama karty, ale nakonec hráli sami, protože jsem se šla mrknout na hřiště, který tam bylo. Šla jsem s Verčou, sedli jsme si tam a pozorovali některé od nás jak hrajou volejbal a zároveň kluky co hráli fotbal..oni se pak přestěhovali k brance, která byla u nás takže pár ran balónem jsme dostali..no vlastně spíš Verča..ona seděla z druhé strany..a vlastně mě kryla..:DD No potom jsme šli na dřevo a když jsme se vrátili měli tak jsme založili táborách..měli volno..no a potom jsme si šli opéct špekáčky :) (opět bez dohledu učitelů :D takže pohoda). My s holkama jsme si šly sednout na kofolu do předražené restaurace a když jsme se vrátili, už tam učitelé byli a hrálo se na kytaru a zpívalo až do 00:00 a i dýl ale to už nám byla zima tak jsme se tam potom už jenom kolem 01:00 šli podívat a potom jsme se zase vrátli.
V noci byla hrozná zima, někteří dokonce ani nespali a jeli nonstop :D, ale my jsme si šli lehnout protože nás druhej den čekalo lanové centrum.
Takže v úterý jsme se po snídani vystěhovali z chatek a šli na lanové centrum. Z 40 lidí lezlo jenom tak 15 :D, ale nevadí no :D já jsem lezla.jak jinak :D no potom pršelo a potom jsme šli zase lízt..nakonec nás čekala střelba z luku a potom začalo pršet a v 15:15 jsme jeli domů.
Líbilo se mi tam (až na chatky). Jsem ráda, že jsme se nehádali a bylo to v pohodě. Nejlepší byl večerní táborák ♥ a radí lanové centrum (horolezecká stěna a další..)

My po příjezdu :D..umělecké foto (bez Terky ona fotila)


°°CrazyLucinka°°

Najivita..:D- Jsem do něho blázen? :DD

10. června 2011 v 11:34
Jejda..nevěřila jsem tomu, ale asi to tak bude..:DDDD Prostě konce toto..:D Jeden kluk si ASI myslí, že jsem do něho úplně blázen..:D konec toto..ale jako já bych se ani tak nesmála..ale prostě..měla jsem ho jako přítele na FB, ale on mě vymazal, tak jsem si ho přidala znovu (tak už si asi začínal myslet, jak po něm šílím), ale nepřijak mě..tak jsem tu žádost stáhla..a prostě pořád jsem se na sebe dívali, ale jako spíš kvůli tomu, že se moc nemusíme a on z toho, že se na sebe díváme nejspíš usoudil, jak jsem do něho blázen..a přitom mi příjde, že mě úplně moc nemá rád..:D já proti němu nic nemám, ale prostě když vidím jak se na mě protivně dívá tak..:D no jo no..a teď jak jsem na to přišla, že si to myslí...prostě byla jsem v šatně a on tam přišel s kámošem taky a ten kámoš úplně nahlas..jak na truc když jsme šli kolem nich: Budě tě tady čekat ta tvoje holka???..a on tak podivně zakroutil hlavou (myslím teda) :DD jako kdyby mě chtěl vyburcovat nebo tak něco..:DD nechápu..možná to byla jenom náhoda a jenom si to nalhávám..třeba si nic nemyslí, ale připadalo mi to už trochu divný..ale jako aspoň jsem se pobavila..:DD

°°CrazyLucinka°°

Počítám do 1 000 000

9. června 2011 v 20:18
Achjo..jestli to byl dobrej nápad to číst...né že bych byla vytočená...jsem NAPROSTO V KLIDU!!!!!! Nejde to poznat..?? Je to špatný jelikož se musím smát tomu co dělám..když já mu to přeju...jo vážně...(tohle myslím vážně, v tomhle nehledejte žádnou ironii)..když jsem hodná holka ne? Znáte mě...Sorry za ty keci, ale potřebuju se vypsat..:D Mám sluchátka v uších a písničku na MAX!!! Musím se uklidnit..i když..mě se chce vlastně usmívat..to je tou písničkou..:DD..♪♫ Je dlouhá noc, přidej se k nám...:D ♪♫..No vlastně ani nevím proč jsem rozčílená...ono asi ani nejde o něho...ono by mě to rozčílilo kdyby to napsal jakejkoliv kluk...závist no..:D Taky chci někoho takovýho :( :D

Promiňte, že to není slušná písnička..ale neuklidním se na nějakým romantickým ploužáku :P


°°CrazyLucinka°°

Bazén a den postižených

5. června 2011 v 19:29
Včera jsme s holkama zahájili koupání v bazénu :)..Včera jsme byly na hřišti, kde byl den postižených dětí. Bývá to u nás každý rok, tak jsme se tam šli podívat. Je to smutný, jak někteří lidi mají zdraví a neuvědomují si to a hlavně si toho neváží. U postižených lidí vidíte, že si váží kažné maličkosti :) Na některých by jste to třeba ani nepoznali, kdyby jste je neslyšeli mluvit...hodně moc obdivuju ty lidi, kteří se o ně starají. Musí to být hrozně těžké, já osobně bych na to neměla, mě by jich bylo líto.
Teď k druhé části tématu. Včera i dnes jsem byla v bazénu. Poprvé včera s holkama u kámošky. Hrály jsme vodní bitvu na lehátkách :D nášup no :P A dnes jsem byla sama u nás...:) voda je krásná :) Možná si skočím i zítra po škole :)


°°CrazyLucinka°°

Po delší době

31. května 2011 v 16:32
Jak si asi někteří z vás všimli, tak už sem moc často nepíšu...nějak není moc o čem..:P No i když...dneska jsem byla ve škole tak 20 minut a potom jsem jela domů, jelikož mi bylo vážně hodně špatně. Zjistila jsem, že jsem někde stratila vstupenky na Michala Davida :( takže doufám, že snad ještě budou k zakoupení...zítra jedeme do Štrmberka, na exkurzi...samozřejmě nám má pršet..jak jinak no..:P Tak snad se nám ten déšť vyhne no..:D tak se mějte

°°CrazyLucinka°°
 
 

Reklama