Únor 2012

Myšlenka dne: Když si představím...

19. února 2012 v 17:32
Jo...co přesně napsat...chtělo by to něco, co by přesně vystihovalo moje pocity...v této chvíli ani tušení, jak to popsat slovy. Vlstně ani netuším co píšu. Prostě sedím, klikám něco na klávesnici a snažím se co zapojit svoje mozkové závity, protože přece jenom by to mělo dávat aspoň trošku smysl....ale nenechte se mýlit, není to zase tak těžký, vlastně to jde samo, prostě píšu, přemýšlím... Zkusím vás seznámit s tím, co se mi honí hlavou.
Řekněmě, že jsou lidi a lidi. Rozdělme je do tří skupin. Skupina A, skupina B a skupina C. Do skupiny A dám lidi, co mám ráda..kámoše a rodinu, do skupiny B bych dala lidi, co mi nevadí, lidi co potkávám a znám je třeba jenom od vidění. A do skupiny C bych dala lidi, co moc nemusím. Lidi, kteří nemají rádi mě, a mě je to celkem jedno. Lidi, kteří mi nejsou moc sympatičtí (Ale není to takový to, že by jsme na sebe měli blbé řeči nebo něco podobnýho, prostě se akceptujeme, díky Bohu) Není jich moc, ale někteří tam jsou, ale to známe všichni :)
A teď asi to hlavní a to, co je podstatou těchto řádků...Je jeden kluk a tohoto kluka bych já zařadila do skupina A...pro tohoto kluka jsem někdo jako "obecný člověk"..myslím, že by mě zařadil do skupiny B. Ten kluk, ze skupiny A, se celkem baví s holkou, kterou bych já zařadila do skupiny C (ne kvůli tomu že se baví...je to dýl, co ji "mám v této skupině". Jde o její chování, její povyšování nad ostatníma atd..).

Já osobně ani moc nevím, proč to sem píšu, proč mi to zabírá místo v mé hlavě. Je to přece jeho věc, s kým se baví. Možná je to žárlivost, i když to asi ne... Ono ani moc nejde o to, že se s ní baví..teď když to píšu, uvědomuju si to. Nevím jak to přesně popsat. Možná je tohle moje uvažování kvůli několika předešlím dnům..začala jsem nad vším uvažovat a to není moc dobrý. Asi bych si měla dát pauzu....Ale prostě, když si představím, že se s ním baví tolik lidí a já ne...semnou se nebaví....jsem prostě skupina B...Každopádně..je celkem osvobozujíci, to sem napsat :)

Psaní pod Černou věží - Jihočeská žabka se vrací do Tábora

°°CrazyLucinka°°