Září 2011

Měsíc školy

30. září 2011 v 19:20 Kdysi
Tak, máme za sebou měsíc školy. Jak se dařilo vám?...Mě pokud jde oznámky super...tak 6 jediček 2 dvojky...pohoda...a pokud o ostatní...tak bylo líp no. Nějak mě to vůbec nebaví (mám důvody)...Prostě, je "něco ve vzduchu"...přijde mi, že každou chvilku to všechno bouchne, celá třída se rozhádá a s veškerým kolektivem bude konec. Všichni budou trvale rozdělení na skupinky, které se spolu nebudou bavit a na ničem se neshodou...ale doufám, že to se nestana, asi i pro to, máme ve středu před tanečníma takovej "srázek"..že si půjdeme někam sednout... Myslím, že hlavním problémem je, že hrozně řešíme, jestli jsme kolektiv nebo ne..já osobně si myslím, že jsme dobrej kolektiv..jako mohlo to být horší, a to že se nejsme všichni nejlepší kámoši neznamená, že jsme blbej kolektiv...Prostě tento měsíc byly nějaký erupce...protože to není možný...takovej stres jsem už dlouho neměla a už aby to bylo pryč...Zlatá základka a náš kolektiv..:) Doufám, že to všechno dobře dopadne..:) A nejenom ve škole..Držte palce..

V životě poznáš co jsi mě, až když to ztratíš...


°°CrazyLucinka°°

farmerama.cz - Poraďte prosím

25. září 2011 v 18:14
Prosím vás, moc vás prosím, poraďte mi. Zaregistrovala jsem se na tuhle hru : http://www.farmerama.cz/ a teď nevím jak smazat účet...četla jsem, že když jsem 2 měsíce neaktivní, tak že se to smaže sama...nejde to smazat i jinak?...Jde mi hlavně o to, jestli to náhodou není placená hra..i když tam je napsaný: Hraj teď zdarma...tak by mě zajímalo, jesli je to vážně zadarmo, někde se píše cosi o SMS atd...prosím poraďte mi jestli je to placený a jak se to dá smazat..děkuju moc

°°CrazyLucinka°°

Dokonalej ♥ ->Matt Czuchry

21. září 2011 v 10:18
Naprosto úžasnej a dokonalej a nevím co všechno ♥...Z gilmorových děvčat..♥♥♥

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us
První taneční :)

14. září 2011 v 20:45 Kdysi
Tak dneska proběhla naše první lekce tanečních. Bylo to super :). Na začátku jsem měla celkem obavy, z toho s kým budu tančit, aby mě neboleli nohy v botách, aby si mě někdo vybral...atd..ale nebyla to zas tak velká nervozita. No tak...ve škole jsme zkončili 13:25. S holkama jsme šli koupit ještě nějaký srandy a potom na oběd..z obědu ke Štěpě (bylo nás tam 6-...je hodná že u ní můžeme být :P)...tam jsme se dívali na TV, jedli, pili (kafé) :D na o kolem 15:00 jsme se začali chystat, odchod byl kolem 16:15...jako moc jsme nestíhali :D..ale zvládli jsme to..
Když jsem tam přišli přidali jsme se ke zbytku naší třídy :). Potom jsme došli do tanečního sálu..tam jsme chvilku čekali no a potom to začlo...ten chlap mluvil o tancích atd..(ten co nás to učí)..no a potom jsem začali tančit..:) Potkala jsem tam i kámoša a tak trochu jsem doufala, že možná bychom mohli tančit spolu...ale on už tam někoho měl, takže z toho sešlo..:)..no a potom jsme tančili a tančili a tančili..:) skončili jsme v 19:00..potom pro mě přijeli naši a bylo to..:) Líbilo se mi to..jsem ráda že tam chodím :)

Já v šatech..až na to, že jsem měla teda silonky..né ty ponožky..:D


°°CrazyLucinka°°

škola + víkend + škola

5. září 2011 v 19:43 Kdysi
1. září jsme se opět sešli v lavicích. Už jsem v druháku, takže už vám můžu napsat, že to bylo super :). Kámoši, to přivítání...překvapilo mě to :). Mile..:)


Víkend...ten byl úžasnej. Byla jsem s kámoškou u kámošky :D Pomáhlali jsme jí hlídat děcka :). V pátek jsme přišli kolem 6 hodiny. Okoupali jsme je, nakrmili, hráli si s něma..a potom šli spát. Potom přišla naše chvíle filmů :) Udělali jsme tousty a všechny jsme je snědli :D (a že jich bylo). Pustili jsme si Rrrrrr a potom Kruh 2 :)..potom jsme se ještě dívali na Tv, byly na PC atd...ráno nás děti probudili a tak jsme vstali. Já jsem šla domů (pomáhat na zahradu) a v 17:00 jsme šli za kámoškou znovu :) . Tak to jsme byly s děckama venku, na trampošce, hráli jsme si s něma, potom zase vana, věčeře, spánek :D. Potom jsme se dívali na Snídani u Tiffaniho a potom Vřískot..ale jenom kousek, jelikož se nám chtělo nehorázně spát...:D To je víkend v "kostce"...jooo ještě jedna perlička...v pátek mě píchla mucha, mám nohu nateklou jak balón a aby toho nebylo málo, tak v sobotu vosa..taky to nateklo jak něco..bok :/..


A teď je pondělí, takže opět škola. Dnes jsme měli odpoledku, ale přesunula se nám 9 hodina na 8 a jedna hodina odpadla, takže jsem stihla autobus...a začala jsem chodit na obědy..:)..no a to je tak všechno..je toho až až..:) Tak se mějte :)


°°CrazyLucinka°°

Michal David - Vidím tě všude

5. září 2011 v 19:29
Krásná ♥ :)