Citáty 0.3

24. července 2011 v 20:31
Jsme dva. Dva na všechno. Na lásku, na život, na boj a bolest, na hodiny štěstí. Dva na výhry i prohry, dva na život a na smrt.

Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie.Že sny jsou mocnější než skutečnost.Že naděje vždycky zvítězí nad zkušeností.Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska, je silnější než smrt! ♥

Nejvytrvalejší ze všech lásek je ta nešťastná.

Ve škole miluj studování, za školou studuj milování.

Když srdce zavelí, rozum je v prdeli!

Proč mi všichni říkají mlč, když si chci promluvit? Proč mi všichni říkají nebreč, když se mi chce plakat? Proč mi všichni říkají miluj, když není kdo by mě měl rád? Budou mi také všichni říkat dýchej, až budu umírat?!

Když miluješ, není co řešit

Miluj, jako by Tě nikdo nikdy nezranil ! Pracuj, jako bys nepotřeboval peníze ! Tancuj, jako by se nikdo nedíval ! Zpívej, jako by Tě nikdo neposlouchal ! Žij, jako bys žil v ráji !

Když jsi se narodil, tak ty jediný jsi plakal a všichni se smáli. Žij tak, aby až jednou budeš umírat, všichni plakali a ty jsi se smál

Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní.

(zdroje jsou různé)
°°CrazyLucinka°°
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama