Červenec 2011

Mike a Kate 0.2

31. července 2011 v 11:49
Krásný sestřih...krásná písničke..krásný přechod snímků z barevných a černabílé...:)


Myšlenka dne: Moc se mi nechce..

30. července 2011 v 19:59
Ahoj. Tak zítra jedu do Drahan na něco jako další "slučák"...ale jako bude tam jednom tak 13 lidí, takže je to spíš takovej pokec s kámošema. Jako moc se mi tam nechce jelikož je hnusně venku a tam bude ještě větší zima než je tady u nás. Navíc spát ve stanu se mi prostě nechce, ale stejně ho táhnum, protože vím, že když ho nevezmu, tak se mi bude chtít spát. Doufám, že to dopadne alespoň ze třetiny tak dobře jako ten minulej, protože ten minulej byl DOKONALEJ :P:). Uvidíme no :)
A za druhé..poviná četba. :/ Učitelka z češtiny nám říkala, ať s tím o prázdninách začneme, ale mě se moc nechce. Jenže na začátku roku toho bude moc a nevím jak to budu potom stíhat..písemky a navíc je to druhák takže...asi s tím budu muset začít...jenže ona je to taková zodpovědnost, je to už na maturitu, takže si musím dělat zápisi, abych věděla o čem to bylo...Vážně mě zajímá, jak to zvládnu...achjo...tak mi držte palce...to je asi tak všechno :)

°°CrazyLucinka°°

Ian Stenlake - Mike

29. července 2011 v 9:00

Ian Stenlake

V Námořní hlídce ho známe jako kapitána Mike Flynna. Je to tvrdohlavý a paličatý člověk, ale myslí to dobře :). Dokáže naslouchat a snaží se porozumět posádce :) Je to zároveň i jejich přítel. Po celý tento seriál to mezi ním a Kate jiskří a právě ve 4 řadě (přesněji ve 2 díle) se to mezi němi prolomí. ♥ (Podle mě nádhernej díl ♥ a hlavně jsem ráda, že se dali dohromady..už jsem se bála..snad jim to vydrží :) ). Nakonci 13 řada 5 díl je napsaný, že se vezmou a budou mít dítě (je to takový ukončení celého seriálu, škoda že není natočený díl jak se berou...). Mike je úžasnej ♥ :) přesně se na tuto roli hodil :)♥..13 řada 5 díl TADY

Lisa Mccune - Kate

29. července 2011 v 8:00

Lisa Mccune

A teď k těm nejhlavnějším...V Námořní hlídce se nám představuje jako Kate McGregorová. Je to zástupce kapitána. Dokáže být tvrdá a neústupná, za svým názorem si plně stojí. Je však milá a hodná. S posádkou vychází a je ochotna za ně bojovat :) Právě ona se v 4 sérii sblíži s Mikem ♥ :) Jsou spolu dokonalý. Ale v pozdějších řadách je vidět, že se vrátila zase k Jimov, kterého si má brát..ale nakonec se vezmou s Mikem a budou mít dítě ♥. Mike a Kate zbožňuju..jsou dokonalý ♥...Podrobnosti o 13 řadě 5 dílu je TADY (poslední díl ve kterém ji požádá o ruku Jim a ona kývne, ale nakonec to dopadne jinak)

Davielle Horvat - Bird

28. července 2011 v 18:00

Davielle Horva


Birdová. V Námořní hlídce je od 4 řady. Je to mladá dívka, která se má zaučovat a má tam být jen na rok. Je hodná, milá a vtipná :)

Conrad Coleby - Dutchy

28. července 2011 v 12:00

Conrad Coleby


Dutchy. Je tam od 4 řady. Ze začtku jsem ho moc nemusela, ale teď už je to v pohodě. Je to naprostej borec ♥ Pro posádku je ochoten udělat cokoliv...a navíc je krásnej a vtipnej :)

Tammy Macintosh - Maxine White

28. července 2011 v 7:00

Tammy Macintosh


Maxine. V Námořní hlídce hraje vedoucího (nevím jak to říct...jí volají z lodi aby dostali povolení :D) Přišla tam ve 4 řadě :)

Nikolai Nikolaeff - 2Dads

27. července 2011 v 19:18

Nikolai Nikolaeff


Námořník 2Dads. Je to snad ten největší vtipálek na lodi. Je tam myslím od 2 řady a je tam až do konce :). Z posádky si rád vystřelí a jeho minulost je: časté návštěvy policejních stanic a průšvihy...ale na lodi se zoceluje a dodržuje pravidla..je to borec :D a je i pěknej :)

Kristy Lee Allan - Bomber

27. července 2011 v 19:13

Kristy Lee Allan


V Námořní hlídce je známá jako Bomba. Dělá tam jak námořníka, tak hlavní kuchařku :) Je to fajn holka, milá a veselá. Na konci 4 řady ale odejde, kvůli románku s 2Dadsem...ale sluší jim to spolu :)

Matthew Holmes - Swain

27. července 2011 v 7:00

Matthew Holmes


V Námořní hlídce známý jako Swain. Na lodi dělá jako doktor. Je schopný a hodný. Jako jeden z málá je ve všech 13 řadách :)

0.2

26. července 2011 v 18:54
Kate a MikeKateET a NikyDutchy, Bird, Kate a Mike2DadsSwainVšichni ♥
05x13 -> Konec. Ale jakej..

26. července 2011 v 17:57
13 řada 5 díl. Dnes když jsem hledala, kolik řad má Námořní hlídka, našla jsem na Youtube, že posledním dílem je 5 díl ve 13 řadě. Když jsem ten díl proklikala tak to byl pro mě celkem šok. Přišla jsem na to, že Kate se zase vrátila zpátky k Jimovi (námořník od výcvikového týmu SAS). Navíc v ruce držela těhotenskej test (já tomu prdlajs rozumím, když je to anglicky, kdyby u toho byly aspoň anglický titulky..) a potom ji Jimi požádal o ruku (teda asi, protože ji dal prstýnek a navlíkl jí ho, takže předpokládám, že si ji chtěl vzít). Jenže nakonec umřel a umřel i Swain :((( Bouchli když zneškodňovali bombu..:(. Takže jsem myslela, že se nakonec Mike a Kate nedají dohromady, ale na konci toho dílu bylo napsaný o každém z posádky. A bylo tam, že se Mike a Kate vzali a že čekají dítě :)) takže nakonec spolu asi byli :)) (oni si ke konci dílu povídali a možná si ji chtěl vzít a řekl jí to, ale jak jsem řekla, houby tomu rozumím...)

Ale můžete se na to podívat sami, a když se vám bude chtít, tak mi můžete napsat, co jí říkal, když tam stáli v tom bílím :P

První část


2 část..tady si zkouší i svatební šaty..a mluví tam s Mikem (9:00 minuta) taky nevím o čem, ale předpokládám ( z toho mála co rozumím), že se jí ptá na tu svatbu..kdo by to věděl, kdyžtak komenty prosím :))


3 část...tady zemře Swain :(( a Jimi :(...a taky tady mluví Kate s Mikem (8:00 minuta) ale taky nevím o čem (kdo by uměl přeložit, tak prosím komentář..byla bych vám vděčná :))


A na konci tohoto dílu je to, co s kým bylo dál :)♥

°°CrazyLucinka°°


Mike a Kate 0.1

26. července 2011 v 17:16
Jak ho mlátijou je hodně drsný :(, ale pro toho kdo tn díl neviděl, nebojte se, najdou ho a přežije :)


Jeremy Lindsay Taylor - Buffer

26. července 2011 v 17:00

Jeremy Lindsay Taylor


V Námořní hlídce známý jako Buffer. Je hodný, vtipný a krásný :P. Je to správnej chlap který neváhá pro posádku riskovat i život :). Ve 4 řadě už ale není :(

Jay Ryan - Spider

26. července 2011 v 7:00

Jay Ryan


V Námořní hlídce vystupuje jako Spider. Je to mladý kluk a celkem takový trdlo :). Je hodný a milý, ale v 4 řadě se už neobjevuje.

David Lyons - ET

25. července 2011 v 20:45

David Lyons


V Námořní hlídce je nám známý jako ET. Je to simpatický, hodný a milý. Je taky ale pěknej svůdník, to se ale na konci 2 řady změní. Zamiluje se do Niky. Ve 3 řadě ji požádá o ruku...bohužel i ve třetí řadě zemře..:(

Josh Lawson - Chefo

25. července 2011 v 20:40

Josh Lawson


V Námořní hlídce známý jako Chefo...hraje ale jenom v první řadě, takže tam moc dlouho nebyl...

Citáty 0.3

24. července 2011 v 20:31
Jsme dva. Dva na všechno. Na lásku, na život, na boj a bolest, na hodiny štěstí. Dva na výhry i prohry, dva na život a na smrt.

Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie.Že sny jsou mocnější než skutečnost.Že naděje vždycky zvítězí nad zkušeností.Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska, je silnější než smrt! ♥

Nejvytrvalejší ze všech lásek je ta nešťastná.

Ve škole miluj studování, za školou studuj milování.

Když srdce zavelí, rozum je v prdeli!

Proč mi všichni říkají mlč, když si chci promluvit? Proč mi všichni říkají nebreč, když se mi chce plakat? Proč mi všichni říkají miluj, když není kdo by mě měl rád? Budou mi také všichni říkat dýchej, až budu umírat?!

Když miluješ, není co řešit

Miluj, jako by Tě nikdo nikdy nezranil ! Pracuj, jako bys nepotřeboval peníze ! Tancuj, jako by se nikdo nedíval ! Zpívej, jako by Tě nikdo neposlouchal ! Žij, jako bys žil v ráji !

Když jsi se narodil, tak ty jediný jsi plakal a všichni se smáli. Žij tak, aby až jednou budeš umírat, všichni plakali a ty jsi se smál

Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní.

(zdroje jsou různé)
°°CrazyLucinka°°

Tam, kde nemají nic - Afrika

22. července 2011 v 17:17
Afrika. Děti, žijíci v Africe. Tam, kde nemají dostatek vody a jídla, tam kde děti musejí pracovat od rána až do večera. Je to neuvěřitelné, že v této době, kdy je tolik moderních věcí, se může dít něco takového. Ty děti nemají skoro nic...některé nemají ani rodinu, většina z nich nemá žádné vzdělání. Když si uvědomíme, co prožívají oni a co my.. Upřímně, stěžujeme si na každou blbost, na to, když nám rodiče koupí místo Milky Orionku, na to, že my citronovou vodu nechceme, ale že chceme pomerančovou Mattonku...tohle oni neznají. Jsou vděční za to málo jídla a vody co mají. Když pomineme jídlo, každou chvíli umírají na nemoci, na Malárii a další...Proto jsem se rozhodla přispívat, aspoň někdy..konečně jsem našla DMS, kterou můžu odeslat na konto UNICEF :). Skuste to taky, co nám udělá 30Kč...uvědomte si, že touhle částkou můžeme někomu pomoci :)


Každý rok stále ještě ve světě umírá téměř 10 milionů dětí dříve, než se dožijí 5. narozenin. Umírají na podvýživu, nedostatek čisté vody a hygieny, na nemoci, proti kterým existuje očkování nebo jednoduchý lék. Během 1 minuty zbytečně umírá 20 nejmenších dětí. Ze 2 miliard dětí, které na světě žijí, jich 150 milionů strádá podvýživou, 180 milionů je využíváno k nejhorší dětské práci, 95 milionů dětí nechodí do školy. Programy UNICEF, zaměřené na zdraví, vzdělání, rovnoprávnost a ochranu dětí, ročně zachrání desítky milionů dětských životů a dávají dětem šanci na lepší budoucnost. Zdroj


Zde najdete víc informací .... http://www.unicef.cz/
A tady jsou čísla na DMS ... http://www.unicef.cz/index.php?pg=18

°°CrazyLucinka°°Slunečnice

18. července 2011 v 21:02
Když jsem dneska odpoledne jela autem, zahlídla jsem na poli pár Slunečnic :). Slunečnice je krásná květina. Není to moje oblíbená kytka, ale je hrozně zajímavá. Je krásné vidět ty obrovské květy, jak se "dívají" za sluncem. Snad skoro vždycky, když kolem nich projíždím a uvidím ty krásné květy a plné pole, úplně mě nutí říct: Podívejte se na ty Slunečnice...Je to něco, co tak krásně rozjasní pole, že se na to musíte vždycky podívat. Připadá mi to, jako taková typická letní květina. Představte si, že jste někde u vody, ležíte na sluníčku a někdo vám daruje Slunečnici...prostě krása :))

Tyhle se mi líbí, když mají ten vnitřek tmavý :)
Slunečnicové pole

°°CrazyLucinka°°