Květen 2011

Po delší době

31. května 2011 v 16:32 Kdysi
Jak si asi někteří z vás všimli, tak už sem moc často nepíšu...nějak není moc o čem..:P No i když...dneska jsem byla ve škole tak 20 minut a potom jsem jela domů, jelikož mi bylo vážně hodně špatně. Zjistila jsem, že jsem někde stratila vstupenky na Michala Davida :( takže doufám, že snad ještě budou k zakoupení...zítra jedeme do Štrmberka, na exkurzi...samozřejmě nám má pršet..jak jinak no..:P Tak snad se nám ten déšť vyhne no..:D tak se mějte

°°CrazyLucinka°°

Citáty 0.2

21. května 2011 v 21:40
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl - Jan Werich

Až teprve naše společná láska mi ukázala co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována... William Shakespeare

Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská -> William Shakespeare

Přátelství může skončit láskou, ale láska nikdy nemůže skončit přátelstvím -> Charles Caleb Colton

Co je to láska? Tomu, kdo ji prožil, to vysvětlovat nemusíte, tomu, kdo ji neprožil, to nevysvětlíte.

Láska je jedno z těch utrpení, jež není možno skrývat. Stačí jedno slovo, jeden nepatrný pohled, ba dokonce i mlčení k tomu, aby se projevila v plném rozsahu -> Pierre Abélard

Bez lásky nelze žít, bez bolesti nelze milovat -> Nino Salvaneschi

(zdroje jsou různé)
°°CrazyLucinka°°

Šest dní, sedm nocí

21. května 2011 v 19:00

Popis:
On Quinn Harris, je zajímavě sešlý pilot hrkavého letadélka, který dobrovolně přijal doživotí vyhnanství v tropickém ráji tichomořských ostrovů. Ona, Robin Monreová, je hektická redaktorka newyorského magazínu pro ženy a na týden se utrhla z redakce, aby se svým snoubencem strávila dovolenou snů bez každodenních pracovních starostí.
Tedy až na malou výjimku. Robin má dohlédnout na fotografování pro její časopis, který právě probíhá "nedaleko" na jednom z tichomořských ostrovů. Najme si proto Quinna a jeho letadlo. Banální tuctovou cestu nad modravými pláněmi Pacifiku změní nenadálá tropická bouře v nebezpečné drama. Letadlo je zasaženo bleskem a Quinn musí nouzově přistát na pláži malého neobydleného ostrova. Trosečníci. ZDE

Můj názor:
Tohle je vážně suprovej film. Je to pro ty z vás, co se chcete zasmát :) je to vážně dobrej film...co víc napsat. Už jsem ho viděla hodněkrát, ale nikdy neomrzí :)


°°CrazyLucinka°°

Teď už jenom jednou

21. května 2011 v 18:45
Teď už jenom jednou :)
°°CrazyLucinka°°


6x já..:D

21. května 2011 v 18:35
Možná se to nezdá, ale každá fotka jiný efekt :)
°°CrazyLucinka°°

Bronz je doma ♥

15. května 2011 v 21:08
A je to naše...naši kluci opět vyhráli na Rusákama..:D už po 3tí...a pěkně je rozmezli 3:7...machři.. Sice nemáme zlato, ale to nevadí..máme bronz ...je to paradox...všechno jsme vyhráli..jenom jeden debilní zápas se nevydařil ...a ten to celý rozhodl. Doufám, že Finsko vyhraje zlato, ať porazijou Švédy, se kterýma jsme POPRVÉ v ms 2011 prohráli!....Takže bronz..Ale i tak..jste nejlepší i bez zlata...pro mě prostě MACHŘI...MILUJU a OBDIVUJU VÁS ♥♥♥..jste prostě nejlepší :)
°°CrazyLucinka°°

Lemonade mouth ♥

14. května 2011 v 12:50
Obsah:
Je to o partě lidí, kteří se náhodně setkají, když musí jít na poškolu. Tam při uklízení objeví hudební nástroje a začnou hrát. Při hraní je uslyší učitelka a řekne jim, ať v tom pokračují a ukážou škole, že sport není všechno a že se i oni můžou prosadit. Parta kamarádu začnou přemýšlet a nakonec do toho jdou. Jenže při nejduležitějším vystoupení se má všechno zkazit...ale nakonec jim pomůže ten, od kterého bychom to nečekali....Nakonec se s party kamarádů, stávají přátelé!

Můj názor:
Tento fiml jsem viděla tak před 20 minutama a proto jsem obsah psala sama. A jednoduše..je to úžasnej film. Ani jsem se na něho neměla v plánu dívat, ale když jsem se dívala na Disney chanal, tak jsem uviděla že má být a hned od začátku mě zaujal :) Hodně se mi líbil. Je tam hudba, přátelství a dá se říct, že i láska :)


Adam Hicks (ten vlevo s rezavíma vlasama) hraje v seriálu Zeck a Luther potřeštěnýho puberťáka, ale tady má super roli. Hraje dobrýho, rozumnýho, milího kluka..líbil se mi v této roli :)

Lemonade Mouth

Lemonade Mouth

Lemonade Mouth
Takhle to začalo :)


°°CrazyLucinka°°

Hokej ♥ Ms 2011

11. května 2011 v 20:39
Naši kluci jsou nejlepší. 7 výher ze 7 zápasů..♥ Prostě jsou to mistři..jak všichni protihráči machrujou, že nás smetou..ještě se jim to nepovedlo...a ani nepovede!..:P Prostě jsou nejlepší. Dneska jsme pěkně dali USA... 4:0..Jágr a Plekanec...prostě super. A brankáři?..O těch ani nemluvím..machři..♥ Nejlepší hoši...obdivuju a miluju vás ♥...už se těším až si půjdeme pro zlato...věřím vám...dáme to!..:P ♥

°°CrazyLucinka°°

Naprostá únava

9. května 2011 v 18:32
Jsem naprosto unavená...úplně moc. Chce se mi spát a jsem ráda, že dokážu psát...A to je jenom kvůli hokeji..:D v pátek jsem se dívala na zápas se Slováky a tak jsem byla vzhůru do 22:40 a než jsem usla...a v sobotu jsem celej den makala na zahradě. V neděli jsem brzo vstávala a šla znovu dělat stromky a odpoledne jsem šli na výstup na horu Chlum...pro upřesnění..je to kopec..:D a po cestě zpět jsem se stratili..ale o tom napíšu příště..tak zatím :) Snad dneska rozdrtíme Němce :D..věřím jim!

°°CrazyLucinka°°

Poslední zvonění 4.B

5. května 2011 v 19:49
Tak dneska u nás probíhalo poslední zvonění :). Hned ráno jsme měli obavy, vůbec vejít do školy, že nás pošplíchají nějakým smradem..ale tak zaplatili jsem jim a pustili nás bez pošplíchání..jenom jsme dostali "autogram" 4.B na ruku a šli jsme :) Byla třetí hodina a nic se nedělo, říkám fajn, to už asi nic nebude..najednou se rozvalili dveře a holka: Jste 1.A? Tak pojdtě nahoru na představení. ..Tak jsme celý nadšení, že jsme to stihli šli. Jenže když jsme měli vejít do dveří, tak jsme měli být pošplícháni tím smradem...:/ no neunikli jsme..:D ale představení bylo dost dobrý..:D za týden má poslední zvonění 4.A takže..:) se těším..je to něco jinýho :))
Jinak...mám se učit němčinu, jelikož moje poslední písemka dopadla za 4..takže ty slovíčka musím napsat zítra..a mám umět 130 slovíček...:/ hm..jako neumím..takže musím valit. Jinak ten Majáles se ruší..jako pro nás..můžeme tam jít kdo chceme..takže já se mrknu a potom pojedu domů :)..ahoj a drže palce

°°CrazyLucinka°°

Majáles

2. května 2011 v 20:12
Hmmm..tak máme jít v pátek na Majáles...máme se převlíct za něco a nacvičit scénku..no to by nebylo tak hrozný, kdyby nám to neřekli v pátek a mi to máme mít teď na pátek..jako za 5 dní vymyslet převleky, scénku a ještě sehnut kostými? Hej pokud to výjde tak bych nejradši v pátek do školy nešla..stejně tam akorát budem v kostýmech..musím to dnes domluvit s našema ale asi to nevýjde..:/ Chtěli jsme, že půjdeme za fotbalisty, rostleskávačky a ochranku..jenže to se jim zas líbit nebude..dlabu na to :) uvidím no..tak se mějte :)

°°CrazyLucinka°°

Zubma

2. května 2011 v 20:00
Tak jsem se zase vrátila k tančení Zumby..:) Už ji tančím týden, tak snad to vydržím :P Baví mě to :) Prostě ta hudba, ten pohyb. To člověka prostě tak nabije..:P a zároveň unaví..:D ale je to super..doporuču :) Snad budou vidět i nějaké výsledky..:)

Podle nich tančim..ještě tam chybí ten chlap...teď už samozřejmě kroky netančím, teď dělám sestavy, ale tohle je pro inspiraci :)


°°CrazyLucinka°°