Sebevražda..vysvobození?

30. ledna 2011 v 20:47
Sebevražda...zajímavé téma týdne. Asi každý z nás si alespoň jednou v životě řekl: Kdybych tady  nebyl...někteří jsou dokonce odvážnější a vyřvávají do světa, že chtějí umřít, že už je to tady nebaví. Věřím a vím, že je to někdy vážně těžké, že někdy to všechno vypadá tak špatně a někdy se to ještě zhorší, ale vždycky máme dvě možnosti... Já mám štěstí..mám skvělou rodinu, super rodiče, bombový kámoše a (díky bohu) žádné závažné problémy, jenže někteří z nás tohle nemají, nemají nic. Rodiče se jim hádají, nemají kámoše nebo mají nějaké vážné problémy, ti z nás tady potom vidí jenom jedinou možnost SEBEVRAŽDU, jenže je to východisko? Jak už jsem řekla, je tady více možností, někdy je to těžké, znovu se postavit na nohy, odrazit od dna, jenže jinak to nejde...pokud to alespoň neskusíte, hodně toho promarníte! Já bych tohle NIKDY udělat nemohla, protože vím, že bych hrozně moc ublížila mím nejbližším..věřím v to..prostě tohle bych nikdy udělat nemohla..i když se prostě někdy cítím hrozně..vím totiž, že jsou i horší věci na světě..nechci nic přivolávat, já se mám totiž krásně a vážím si toho...No je pravda, že při jedné možnosti, bych si něco asi udělala a to kdyby se něco stalo mím rodičům nebo přátelům...to by pro mě bylo opravdu moc těžké...ale nechci nic přivolávat takže rychle od tohohle tématu pryč.
Myslím si, že vzít si život kvůli nějaké "blbosi" je nesmysl ..myslím tím například kvůli zlomenému srdíčku nebo kvůli špatnému vysvědčení...vím že ti co to tak cítí a chtějí to udělat by mě s tím, že je to blbost poslali do p****e, ale kdyby tohle udělal někdo z vaších blízkých unesli by jste to?? Kdyby se zabil kvůli zlomenému srdíčku??? Vím že to bolí, ale od toho jsou přátelé a rodina, aby vám pomohli...Přemýšlejte, něž něco takového uděláte a radši to nedělejte!


°°CrazyLucinka°°
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David Bachmann David Bachmann | E-mail | Web | 30. ledna 2011 v 21:15 | Reagovat

Konečně někdo, kdo přizná, že se má dobře!!!
I kdyby se (NEDEJ BOŽE) stalo něco tvým nejbližším, sebevraždou nepomůžeš ani sobě, ani jim. Na tomhle světě už je to tak, že během života ztratíme rodiče, přátele i třeba partnera. Život jde ale stejně dál a nám nezbývá, než se s tím smířit. Když zemřou rodiče, musíme tu zůstat kůli partnerovi a dětem. Já jsem hluboce přesvědčený, že důvod žít máme vždycky, jen ho někdy hned nevidíme.

2 lancika lancika | Web | 30. ledna 2011 v 21:20 | Reagovat

Úžasnej blog fakt se mě líbí. Škoda že se u mě na blogu soutěž o nej blog už rozjela..

3 CrazyLucinka CrazyLucinka | 30. ledna 2011 v 21:21 | Reagovat

Já si to taky myslím..ale když je mi 16 tak by to bez rodičů bylo těžké a já to nechci zažít..[1]:

4 CrazyLucinka CrazyLucinka | 30. ledna 2011 v 21:21 | Reagovat

Moc ti děkuju :)[2]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama