Leden 2011

Co by jste chtěli?

31. ledna 2011 v 17:00
Ahoj, zajímalo by mě, co by jste chtěli, aby tady bylo...Celkem by mě to zajímalo...chcte aby tady byla móda, ještě víc o mě, film, hvězdy??? Zajímalo by mě to..tak prostím kdyžtak hoďte koment a já vám slibuju, že se na vašem blogu určitě zastavím :)

°°CrazyLucinka°°

New desing

31. ledna 2011 v 16:30
Tak a je tady..tak nevím..snad se vám bude líbit..už mě ta modrá unavovala..chtěla jsem mít šedé podbarvení...ale moc se mi to nelíbilo..takhle to aspoň vynikne..kdyžtak zanechte komentář..děkuju :)

°°CrazyLucinka°°

Omluva

31. ledna 2011 v 15:50
Promiňte...teď právě vytvářím novej vzhled takže jestli jste tady a vypadá to hrozně tak se neděste...děkuju :P
°°CrazyLucinka°°

Vysvědčení

31. ledna 2011 v 14:22 Kdysi
Ahoj. Takže dneska jsme dostávali vysvědčení...jako celkem dobrý no..ale mohlo a doufám že i bude, to lepší..mám průměr 2...2!!! Nééé...mám jenom 1 jedničku, 10 dvojek a 1 trojku..ale já chci..a budu mít víc jendniček...prostě jo!!! :D Dneska jsme hned po první hodině  šli pozorovat učitele jak hrají proti žákům a potom jsem se vesrala k holkám a šli jsme na Fondue..♥ a bylo dobré..:D a co vy a vaše výzo?

Něco takovýho ale jenom s ovocem..


°°CrazyLucinka°°

24.1. 2011 - 30.1. 2011

31. ledna 2011 v 14:17
Navstevnost za minuly tyden (24.1. 2011 - 30.1. 2011) je:
Pondeli: 7
Utery: 5
Streda: 8
Ctvrtek: 6
Patek: 21
Sobota: 11
Nedele: 15

Celkem: 73
Děkuju vám moc :)

Sebevražda..vysvobození?

30. ledna 2011 v 20:47
Sebevražda...zajímavé téma týdne. Asi každý z nás si alespoň jednou v životě řekl: Kdybych tady  nebyl...někteří jsou dokonce odvážnější a vyřvávají do světa, že chtějí umřít, že už je to tady nebaví. Věřím a vím, že je to někdy vážně těžké, že někdy to všechno vypadá tak špatně a někdy se to ještě zhorší, ale vždycky máme dvě možnosti... Já mám štěstí..mám skvělou rodinu, super rodiče, bombový kámoše a (díky bohu) žádné závažné problémy, jenže někteří z nás tohle nemají, nemají nic. Rodiče se jim hádají, nemají kámoše nebo mají nějaké vážné problémy, ti z nás tady potom vidí jenom jedinou možnost SEBEVRAŽDU, jenže je to východisko? Jak už jsem řekla, je tady více možností, někdy je to těžké, znovu se postavit na nohy, odrazit od dna, jenže jinak to nejde...pokud to alespoň neskusíte, hodně toho promarníte! Já bych tohle NIKDY udělat nemohla, protože vím, že bych hrozně moc ublížila mím nejbližším..věřím v to..prostě tohle bych nikdy udělat nemohla..i když se prostě někdy cítím hrozně..vím totiž, že jsou i horší věci na světě..nechci nic přivolávat, já se mám totiž krásně a vážím si toho...No je pravda, že při jedné možnosti, bych si něco asi udělala a to kdyby se něco stalo mím rodičům nebo přátelům...to by pro mě bylo opravdu moc těžké...ale nechci nic přivolávat takže rychle od tohohle tématu pryč.
Myslím si, že vzít si život kvůli nějaké "blbosi" je nesmysl ..myslím tím například kvůli zlomenému srdíčku nebo kvůli špatnému vysvědčení...vím že ti co to tak cítí a chtějí to udělat by mě s tím, že je to blbost poslali do p****e, ale kdyby tohle udělal někdo z vaších blízkých unesli by jste to?? Kdyby se zabil kvůli zlomenému srdíčku??? Vím že to bolí, ale od toho jsou přátelé a rodina, aby vám pomohli...Přemýšlejte, něž něco takového uděláte a radši to nedělejte!


°°CrazyLucinka°°

Už sama nevím...

30. ledna 2011 v 16:20 Kdysi
Achjo...mám v sobě nemalej guláš...už vůbec nevím..nevím co cítím, nevím co mám cítit.. Prostě jsem z toho úplně blbá a nejhorší je, že je mi to celkem jedno..Jeden den mám pocit, že bez něho to nemůže jít, že bez něho nemůžu být a druhej den ... druhej den je  mi celkem jedno..prostě..asi je to pryč..a mám s tím něco dělat nebo je to takhle dobře??? Nevím.. Jenže já nějak nemám chuť být smutná nebo zklamaná...nemám..prostě se mi chce smát..takže je to asi jasný..prostě srát na to...nic jinýho mi stejně nezbývá...Ani nevím proč to sem píšu..prostě se dnes hrozně nudím..:D


°°CrazyLucinka°°

He-pčííík

29. ledna 2011 v 19:38
Tuna kapesníčku a bolavej nos...tak takhle nějak to se mnou vypadá..prostě hrůza..Teď mě navíc zase bolí v krku..prostě super...jako doufám, že budu do pondělí zdravá jinak nevím..:( Máme v pondělí výzo a potom hrajou učitelé proti žákům, kteří vyhráli turnaj ve volejbalu, volejbal. To chci vidět..:D Prej naši učitelé volejbal hrát umí takže uvidíme...:D Teď mám celkem hlad, ale nechci nic jíst jelikož mě potom bolí žaludek..poslední dobou..:(:(:(

°°CrazyLucinka°°

Hříšný tanec

28. ledna 2011 v 18:39
lp
INFO:
Píše se rok 1963. Beatles v USA ještě nejsou známí a diskotékám kralují latinsko-americké tance. Do letoviska horského hotelu přijíždí na prázdninový pobyt 17-tiletá Frances , všemi přezdívaná Baby, se sestrou Lisou a s rodiči. V hotelu se vyučují klasické tance, či tance z Latinské Ameriky, ale personál vyznává nejraději úplně jiný druh tance - tzv. dirty dancing (hříšný tanec). Baby sa seznámí s tanečním instruktorem Johnnym a prožije nejen svou první lásku, ale i proměnu z "ošklivého káčátka" na sebevědomou mladou ženu.
Můj názor:
Tento film prostě miluju. Viděla jsem ho asi tak milionkrát, ale miluju ho..ten příběh..prostě dokonalost..nedá se tomu nic vytknout...♥ A nejvíc mě tom překvapilo, že je to podle skutečnosti! (přečetla jsem si to cca před 3. minutami)...♥ nejlepší prostě..♥

Tady je pár fotek...ty sice nejsou zase v tak dobré kvalitě, ale aspoň něco..stejně si myslím, že jste ho 99% z vás viděli..a kdo ne o hodně přešel..;)°°CrazyLucinka°°

Hříšný tanec (viz..)

28. ledna 2011 v 18:28
Ahoj. Chci něco napsat o Hříšném tanci, jenže ten film mám vážně nemálo ráda a tak jsem se rozhodla, že ho dám do rubriky °°Miluju°° ale chci, aby jste věděli kde to je..;) takže Hříšný tanec(viz. °°Miluju°°)


°°CrazyLucinka°°

Dnes večer..

27. ledna 2011 v 14:38
Dnes to příjde..jo bude to...bude to tady..příjde to...těším se ..až...až...až...prostě to zase po nějakým roce příjde..je to tady..stane se to...bude...HŘÍŠNÝ TANEC ♥...:D snad se na něho budeme dívat..

°°CrazyLucinka°°

Nejdůležitější

26. ledna 2011 v 17:43
ruart

gadf
°°CrazyLucinka°°

Když si hraju ;)

26. ledna 2011 v 16:40
Slova nestačí ♥
srzw
°°CrazyLucinka°°

LOST - Heart

26. ledna 2011 v 16:31
Miluju tuhle písničku, ten seriál i tohle video...prostě nejlepší...Vždycky jsem Sawyerovi..moc dílu jsem neviděla, ale prostě jsem mu fandila..jakmile to mezi něma přestalo jiskřit, tak jsem se na to už nedívala. Je taky pravda, že mi Josh Halloway, někoho připomíná..ale tak to není podstatný..tuhle písničku mám prostě ráda ♥ Vždycky si při ni na někoho vzpomenu...;)


°°CrazyLucinka°°

17.1. 2011 - 23.1. 2011

25. ledna 2011 v 16:25
Navstevnost za minuly tyden (17.1. 2011 - 23.1. 2011) je:
Pondeli: 7
Utery: 3
Streda: 8
Ctvrtek: 6
Patek: 6
Sobota: 7
Nedele: 9

Celkem: 46

Nemoc :(

25. ledna 2011 v 12:21 Kdysi
Včera ve škole mi bylo nehorázně špatně už od 3hodiny, ale řekla jsem si, že to vydržím...ale jak jsem dojela domů, byla jsem šťastná, že jsem se dobelhala domů-....lehla jsem si a ležela až do večera...měla jsem horečku a bolela mě hlava..zlatej Paralen...teď už je mi celkem dobře..ale bolí mě v krku..no tak já si jdu zase lehnout..mějte se ;)

°°CrazyLucinka°°

Krásně

23. ledna 2011 v 20:07
54
Krásně

Je mi krásně,
je mi hej,
cítit se šťastně,
to vypadá nej.

Proč se pořád trápit?
Nemá to cenu.
Někteří se mlátí,
někteří si dělají henu :D

Chci se radovat,
chci se smát,
mám chuť malovat
a klidně si i hrát...

Tuhle báseň jsem vymyslela já, takže se na ni vztahují autorská práva. Takže jí prosím nekopírujte!

°°CrazyLucinka

Český jazyk ♥

23. ledna 2011 v 19:46
Český jazyk..náš jazyk..mateřský jazyk...ať už ho označíta jakkoliv miluju ho...říká se, že čestina je jednim z nejtěžších jazyků..já tomu věřím, ale tak vemte si, jak jsme mi češi potom hrozně chytří ;)..je to tak ve všem..my se musíme učit anglicky nebo německy..a oni? Ti ani neví, kde česko leží. Jako jasně, že se taky nějaká jazyky asi určitě učí..ale mají to prostě lehčí než mi..němci úplně..angličtina je britská nebo americká...(bo tak nějak) nevím jako moc se to od sebe liší a jesli si normálně rozumí na vzajem..ale i tak..:D né tak jako já mám prostě češtinu ráda..nevím co vy...Jedničku jsem sice měla jenom tak v 1,2,3 třídě..ale 3 jsem neměla nikdy..možná v 7..ale to nevím jistě..beztak jsou tady někdy chyby..jako tvrdé,měkké i...čárky a tak..ale prostě..je to náš jazyk a za angličtinu nebo němčinu bych ho nikdy nevyěnia..♥


°°CrazyLucinka°°

Roswellský incident (UFO)

22. ledna 2011 v 19:38
Byla jsem u babičky a ona se probírala papírama, které si už dlouho zchovávala a to co ji zajíma, si zapisovala a teď to chce dát do kupy. Našla jsem tam toho dost..byl tam i vznik světa a potom jsem tam na malém papírku uviděla nápis UFO...no a tak mi vyprávěla, co se kdysi říkalo a co se kdysi stalo...řeknu vám je to celkem děsivý, ale já jsem si to prostě musela přečíst, navíc i babička chtěla vědět jak to dopadlo...ale není tam nic...žádnej výsledek...přečtěte si to..je to celkem zajímavý...já se toho celkem děsím..nebo spíš..nerýpu do toho...nějak mě to ptostě děsí..


°°CrazyLucinka°°

Bez tebe

21. ledna 2011 v 21:33
                            Bez tebety

Bez tebe jsem jako duch,
bez tebe mě líbý vzduch.
Bez tebe jsem jako stín,
v srdci cítím jenom splín.

S tebou je mi vždycky krásně,
s tebou je to jako báseň.
S tebou chci se vždycky smát
a posluchat jak máš mě rád.

Jenže jsem tu jenom sama,
a tohle je jen báseň,
kterou píší slzama
a necítím se šťastně.

Tuhle báseň jsem vymyslela já, takže se na ni vztahují autorská práva. Takže jí prosím nekopírujte!

°°CrazyLucinka°°