Listopad 2010

22.11. 2010 - 28.11. 2010

30. listopadu 2010 v 19:18
Navstevnost za minuly tyden (22.11. 2010 - 28.11. 2010) je:
Pondeli: 5
Utery: 2
Streda: 3
Ctvrtek: 2
Patek: 2
Sobota: 4
Nedele: 5

Celkem: 23

Všechno je jedna velká vzpomínka

26. listopadu 2010 v 17:20
Dneska to byl super den. Všechno bylo dokonalý, dokonalý hlody, krásnej den...nádherný řeči a krásné vzpomínka, ale všechno jednou končí a tahle super nálada skončila ještě dřív, než začala. Všechno bylo super, ale potom jsem došla domů, začala jsem nad vším přemýšle. Nad tím, co bylo, co je a co bude..Jenže...došla jsem k tomu, že už to není jako dřív. Už jsem ...nebo spíš nejsem, tak jako dřív...mimo. Když poslouchám písničky, všechno mi to připomíná..Všechno je to jedna velká vzpomínka...A teď? Teď mám jenom slzy v očích. Jediný co mi zbylo jsou vzpomínky a slzy. Ale pozor! Tohle nejsou slzy zklamání, ale ani slzy štěstí ;( Ani nevím čeho..jenom vím, že tohle nemůžu na někoho hodit, tohle je jenom a jenom můj "skutek"...nikdo mi nic neprovedl, jenom je to pro mě čím dál tím těší a vůbec si to nedovedu zlehčit. Dělám si to sama..měla bych prostě zapomenout..Problém je, že já nechci!!!

i miss you

Nejhoší je vedle někoho sedět, jen tak letmo se ho dotýkat, plakat pro něj po nocích a vědět, že ho nikdy nemůžeme mít!

°°CrazyLucinka°°

Sníh ♥

24. listopadu 2010 v 19:45
A je to tady...už začal padat sníh..Je to nádherný....jasně je sice zima, ale to k tomu všemu patří ne?? Dneska jsem měli češrinu a četli jsem cosi a holky si povídali o tom že sněží a učitelka je uslyšela a: Tak zastavíme čtení ...teď se všichni podívejte z okna...ano, sneží. Tak už jste ukojili svoje nadšení a můžeme pokračovat ne?....ale kdyby jste slyšely jak to řekla..jak kdyby se bavila s děckama v mateřské školce ;D no jo. Tak vypadá střední škola.
Dneska se mi tak nehorázným stylem točila hlava. Hned od první hodiny, ale tak nakonec jsem si vzala prášek a bylo to dobrý, ale tak cítím se tak nějak divně, ale nemůžu být nemocná. Zítra máme PEK a já musím co nejrychleji psát. Sice už jsem limit za listopad splnila, ale v prosinci nebudeme mít moc hodin, jelikož budou prázdniny a tak a tak to chci stihnout no...domácí verze se mi zatím kupovat nechce, ale beztak budu muset...Jinak to je tak asi všechno. Možná ještě, že se na FB objevil novej vir, ale tak snad se mi vyhne no..tak se mějte ;)

jáááááá
°°CrazyLucinka°°

Aby jste mi věřili ;D

22. listopadu 2010 v 19:58
Většinou sem píšu, že jsu do posilovny..nebo že jsem byla v posilovně, ale nikdy jsem sem nedala důkaz že je to vážně pravda...tak jsem se rozhodla, že se vyfotím..není to sice u cvičení, ale tak snad mi to uznáte..Tak jako skříňky tam jdou vidět..;D


Nuda

21. listopadu 2010 v 16:58 Kdysi
To je tak nehorázně nuda..nevím co mám dělat. Už jsem uklidila kuchyň, uklidila jsem si i pokoj, potom jsem byla na FB, to mě taky už nebavilo....hrála jsem na klavír...a pořád se nehorázně nudím..asi si zajdu pro nanuka..;D

°°CrazyLucinka°°

Dnes jsou to 2 roky :'(

17. listopadu 2010 v 20:58
Dneska jsou to přesně dva roky co mi umřel pejsek..Ališek ♥ :'(...Taky byl vlčák..Přesně dva roky..je to neuvěřitelný jak moc to letí...ještě teď mám v očích slzy když si na něho vzpomnu ;( ...Nejvíc mě sere že s ním nemám žádný fotky..to jsem ještě neměla mobil s foťákem a nemám skoro žádný..jenom když jsem byla malá...ale pamatuju si ho ♥ Miluvala jsem ho..on byl moje zlato ♥ Nikdy v životě na něho nezapomenu ♥ ještě že jsme už měli Rexíka..jiank bych to bylo o moc težší...Do teď si pamatuju jak mi to řekli..:'(

NIKDY NA NĚHO NEZAPOMENU ♥

Ale teď mám tohle trdlo ♥
Někteří z vás si řeknou: Když je to jenom pes. NE pro mě ne..je to moje zlatíčko ♥

♥
°°CrazyLucinka°°

První rytíř+ Robin Hůd-král zbojníků ♥

17. listopadu 2010 v 20:48 Kdysi
Dneska jsem se dívala na Robina Hůda- Krále zbojníků a je to nejvíc suprovej film ♥ Už jsem ho teda párkrát viděla, ale to mě prostě neomrzí. Je to krásný. Prostě První rytíř a Robin Hůd..nejlepší...prostě dva super herci a nádhernej příběh...i když mi to připadá podobný..ale prostě ♥♥♥ Moc se mi to líbí ;)

°°CrazyLucinka°°

Bez nich by to nešlo!!!

13. listopadu 2010 v 20:28
Přátelé. To jsou lidi, kteří v mém životě zaujímají čestné místo. Jsou to lidi, kteří mi dokážou pomoci v každé situaci. Ti co mě umí rozveselit i když je mi nejhůř, podpořit mě, když to potřebuji i poradit v mnoha důležitých věcech...Bez nich bych nebyla nic. S něma prožívám ty nejkrásnější chvíle života. Nejvíc se sněma zasměju a ráda na to vzpomínám.
Já si myslím, že mám dost přátel a jsem za to vděčná, ale jenom pár "vyvolených" o mě vědí hodně a ještě míň z nich úplně všechno...(skoro) ...Někteří z nás mají kamarády..já mám přátele!
I my se spolu někdy pohádáme a někdy to není jenom taková blbá hádka..už párkrát to bylo vážnější. Ale naštěstí jsem se vždycky usmířili.
Jde o to, že oni mi vždycky dokážou pomoci a poznají, když mi není nejlépe. Nikdy bych je za nic na světě nevyměnila. Oni jsou můj život. I když jsme teď každý někde jinde (na střední nebo na základce), pořád se vídáme a doufám, že to tak ještě dlouho zůstane!

Přátelé navždy

°°CrazyLucinka°° 

Kaféé ;)

12. listopadu 2010 v 19:56 Kdysi
Dneska jsem byly s holkama na kafé...no teda spíš na koktejlu ale tak to se taky počítá ;)) No a jako pokecali jsme..jak jinak že?? ;D Potom jsem prošli pár obchodů no a jeli domů...No a potom jsem měla takovou menší...jak to říct...prostě jsem byla celkem smutná, ale potom to jedna smska vylepšila...ale prostě pořád to není...není moc šťstný..Navíc jsem dneska dostala 3 z čtvrletky z PEKu (psaní všemi deseti)...sere mě to..;/ jako jinak mi to celkem jde a já to tak podělám..a to jsem mohli opravovat...;(((

°°CrazyLucinka°°

Spánek

11. listopadu 2010 v 20:00
Miluju ho..Spánek. Je tak dokonalý, až je to nemožné...Prostě ať je mi špatně nebo dobře, ať jsem rozčilená nebo v poho, ať jsem smutná nebo veselá...Je dokonalý. Prostě když lehnu do postele uklidním se. Tam je můj ráj..můžu snít a nikdo mi nic neřekne...všechno je úžasné ♥
Moje únava odejde a ráno se na všechno můžu podívat znovu a z jiného úhlu..;)))


°°CrazyLucinka°°

Island

11. listopadu 2010 v 19:43 Kdysi
Dneska jsem byli na přednášce o Islandu. Měli jsme jenom 3 hodiny a potom jsme vyrazili. Potkala jsem tam bývalý spolužáky, což mě potěšilo ;) No jako přednáška se dala až na toho, tak trochu, úchylnýho  "vypravěče" Jóó ..navíc jsem tam potkala bývalýho učitele Homolku ;D..asi tak 2 roky jsem ho neviděla..;D jako on mě sice nepozná, ale já ho jo...on se nezměnil ;D Jako pořád stejnej...;D ..Jinka jsem dnes stihla i  brzo bus takže super a zítra? Zítra vyrážíme s holkama ke Kocourkovi...opět ;D a potom ještě posilka..;)))


°°CrazyLucinka°°

Chuť

10. listopadu 2010 v 20:07
Mám nehoráznou chuť na pizzu....dala bych si šunkovou se žampionama a se sýrem...♥

A nebo takovouhle


°°CrazyLucinka°°

Dnes...a včera ;D

10. listopadu 2010 v 19:57 Kdysi
Ahoj možná si říkáte, že já asi nebudu moc normální když mám napsaný dnes a včera, ale ne ;D. Chci vám napsat jak mi včera zlepšila jedna sms den. Došla mi teda hned ráno a byla od kámošky. Napsala mi, co bylo včera (respektivně předevčírem) a pár podrobností a to mě potěšilo a hlavně ji ty testy dopadli relativně dobře, nemá žádný...cosi s kloubama takže alespoň něco.
No a k dnešku. Dnes byl u nás ve škole den otevřených dveří + bylo představování školí v Kascentru. Takže jsme měli jenom 4 hodiny no a 4 byla ta nejlepší. Zazvonilo a my jsme pořád seděli ještě na chodbě. No ale neseděli jsme tam jenom 5 nebo 10 minut, ale tak asi půl hodiny...;D My na jedné lavečce a Béčko na druhé ;D No tak jako pokecali jsme...seděli Teraka,Teraka,Teraka,Teraka,Teraka,Teraka a Já ;D;D;D Nesekl se mi počítač..bylo tom 6 Terak a já ;D a semtam Kačka a další se tam promítly. Potom teda došla učitelka a tak jsem měli asi tak 10 minut dějepis no a potom jsem šli domů ;D...Zítra jdeme na jakousi přednášku o Sexu a o Islandu...To je asi tak všechno tak zatím...;))


°°CrazyLucinka°°

Koktejly

8. listopadu 2010 v 19:20
Banánovej koktejl ♥

8. listopadu 2010 v 19:08 Kdysi
Dneska jsem se rozhodla že si udělám banánovej koktejl a jako povedl se mu a byl dokonalej..tak jo tak super zase nebyl, ale chutnal mi...Už jsem na něho měla chuť kdysi a když jsem dneska v obchodě viděla banány, tak jsem byla nucena si je koupit..koupila jsem i mlíko a mohla jsem jít na věc ;D...nastartovala jsem mikser..mamka mi teda musela radit kolik tam toho mám dát atd..ale jenom trošku takže jsem to vlastntě zvládla sama ;D..a chutnal mi ;D i mamce i babičce ;D...Jinak přesně za měsíc mám narozeniny..;D Zítra si jede kámoška vyzvednout výsledy testů do Olmika..tak doufám, že to dopadne dobře! Držte palce ...


°°CrazyLucinka°°

1.11. 2010 - 7.11. 2010

8. listopadu 2010 v 17:17
Navstevnost za minuly tyden (1.11. 2010 - 7.11. 2010) je:
Pondeli: 2
Utery: 1
Streda: 3
Ctvrtek: 3
Patek: 0
Sobota: 4
Nedele: 11

Celkem: 24
Pátek nejlepší..;D

Nevím co jsem zase provedla..;(

7. listopadu 2010 v 18:22 Kdysi
Nechápu to, řeknu vám že někdy je prostě lepší když držíte hubu! Zase a kvůli bůch ví čemu jsme se pohádali...Nemůžu za to že mi tak moc někdo chybí..jenomže teď vážně nevím co jsem provedla..všechno je akorát tak na dvě věci..chci někam ..někam jinym..hlavně nechci jít do školy, ale to mi nepomůže..stejně tam musím...;(

°°CrazyLucinka°°

Hannah Montana - Don't Wanna Be Torm

7. listopadu 2010 v 16:46
Úžasná..jak dlouho jsem jí hledala..Miley Cyrus - Ready, Set, Don't Go

7. listopadu 2010 v 15:41
Nádherná, dokonalá a nevím co všechno, ale nevím kde ji stáhnout..pomocte mi prosím