Červenec 2010

Týýý jo

31. července 2010 v 21:19
Hele..tak projíždím blogy a napadlo mě klinout na nejnavštěvovanějši blog a ta statistika mě dostala...A to to vypadá...že ten blog má teprve od červenci...džívějši članek jsem tam totiž nenašla...jako..poklonaCelkem:  183557
Týden:    63405
Dnes:      3801
Online:    186

Očička

31. července 2010 v 21:13
Oči...
Modré versus zelené....nevím..Mě asi tmavě hnědé...ale musím přiznat, že jasně modré oči...♥..no jo, ale každé oči mají něco do seme. Mají v sobě jakési kouzlo, něco co ás na ich přitahuje (hlavně u určitých osob)...A jaké oči, se nejvíc líbí vám?
Pusa plná aftůůů...

31. července 2010 v 21:03 Kdysi
Jako nevím co to zase je.  Už poslední den na dovolené, mě to začalo jaksi zlobit, ale dnesa...Jau...Mám v puse asi milion malích aftů ...dobře tak asi jenom 6 ..ale stejně to bolí. nevím jao od čeho to mám. jestli jsem strkala do pusy něco, co jsem neměla ...To mám ale za to, že jsem dala někomu ochutnat své zmrzliny.. Což mě přivádí k tomu, že ten zmrzlinář byl pěknej úchyl ..jako když jsem procházeli kolem s klukama tak jsem mu ze srandy řekla ahoj  a když jsme si tam potom kupovali zmrzku a já mu ji zaplatila, tak m vracel prachy a tak divně mi chytl na ruku ....A luci si ze mě budou ještě dělat srandu.. No jo...to bylo za moc


°°CrazyLucinka°°

Já a upír?...

31. července 2010 v 20:45
Kdyby jsi byla upír kde by jsi žila ? A chránila nebo zabíjela lidi ? A jakou by jsi měla schopnost ? - Jsi hodný upír !
Výsledek: Jsi hodný upír !
jsi velmi hodný upír a chodíš bez problému mezi lidma. Žiješ v Praze a tvá schopnost je číst myšlenky!

Názor:
Tak v Praze nežiju a myšlenky číst aky neumím...ale jako upírci by se mi tato vlastnost líbila...mno jo...jako Edward ..Jo mimochodem..mi to vyšla na FB..


19.7. 2010 - 25.7. 2010

30. července 2010 v 20:43
Navstevnost za minuly tyden (19.7. 2010 - 25.7. 2010) je:
Pondeli: 7
Utery: 3
Streda: 4
Ctvrtek: 24
Patek: 6
Sobota: 4
Nedele: 3

Celkem: 51

Homosexualita..? Toď otázka..

30. července 2010 v 20:38
Homosexualita. Znám lidi, kterým to nevadí, znám lidi, kteří to nesnáší a znám dokonce lidi, kterým se to líbí. Já osobně patřím do té první skupiny. Nemám to nějak extra ráda, ale ani k těmto lidem necítím nenávist. Ale troufám si říct, že snad každý z nás, když uvidí homosexuální pár, jak se drží za ruce nebo se dokonce líbá, se na ně prostě podívá, ale ne jako na "normální" pár, ale tak nějak jinak.
Někteří lidé možná dělají i rozdíl v tom, jestlise jedná o lesbičky nebo o gaye. Protože když vidíte holky, jít za ruky po městě..není to v dněšní době nic tak zvláštního. U kluků se to ale bere jinak. Myslím si, že od okolí taky získají více nadávek než holky. Když nějkej týpek jde po městě s patičkou kámošu a vidí dva gaye, prostě si do nich "rýpne", ale když idí holky, tak řekně něco ve stylu "WOW..lesby"...Kdo ví. Já někoho takového potkat..prostě jdu dál.
Registrované partnerství?...Proč ne? Nijak zásadně proti nejsem, ale kdyby chtěli adoptovat dítě, tak to už nevím...né že bych byla proti jenom...musejí zážit, jak by to dítě mělo potom těžké...třeba ve škole ..posměch ostatních a tak...
Tohle je ale otevřené téma a stále se o něm hovoří...a jaký je váš nazor??

Obrázky - Playboy : 7

°°CrazyLucinka°°

Doma z Chorvatska ♥

30. července 2010 v 20:19 Kdysi
Ahoj. Tak jsem zase zpátky. Chorvatsko ♥ SUPER ♥. Víc popíšu zítra jelikož teď mám jakousi blbou náladu. Prostě ...nejradši bych někam zase vypadla. S těma lidma co jsem jeli...prostě super. Byo to odreágování...všechni mi došlo až dnes, když jsem dojala domů. Taky se tam asi pár věcí nevyvrbylo..jak by mělo, ale popravdě ...nevadí mi to.


Po příjezdu domů musím pořád myslet jenom na toho..koho jsem kdysi milovala. Ale to už je pryč...Už si ani nedokážu vybavit, jak vypadal...nevidím ho, když zavřu oči..už..prázdno
 Štve mě to..ale stejně už to nikdy nebude jako předtím....a teď?...Ty modré oči ♥ vidím je před sebou...ale vím..doufám, že je to jenom takové chvilkové poblážnění...takový poločas ve hře!...

Obrázky - Nešťastná láska : 4

__flashReplacement__

°°CrazyLucinka°°

Zdárek za týden

22. července 2010 v 21:27
Tak já valím do postýlky ♥ za +/- 4 hodiny stávám..tak se tu mějte...Čágo bágo šílenci!

Obrázky - Ahoj : 2

°°CrazyLucinka°°

Tak má to cenu!

22. července 2010 v 21:24
Jako má to cenu vám vůbec říkat, že si ty reklami máte strčit do p**ele!!! Jako běžte s tím něka..je vydět, že jenom dojdete a dáte sem reklamu..na nic se nedíváte, protože kdyby jo tak se dozvíte co jsem sem psala o reklamách!!! Debilita!

°°CrazyLucinka°°

Léééto ♥

22. července 2010 v 21:14
Tohle chci jednou zkusit...noteda až se naučím hvězdici

__flashReplacement__


Nádhera ♥

Obrázky - Léto : 6

Pohodička

__flashReplacement__

♥♥♥


__flashReplacement__

Pěkné zakončení

__flashReplacement__

Směs léta

__flashReplacement__

Chorvatsko

22. července 2010 v 21:01 Kdysi
Tak a je to tady...zítra v 1:15 stávám a ve 2:00 odjíždím směr Chorvatsko. Sluníčko, moře, pláž ...už se těším ♥...i když..ale nebudu si kazit dovolenou . Asi půjdu stáhnout pár písniček do mobilu, ať mám co posloucht. S sebou si beru i Stmívání, takže budu mít co číst ..a hafo filmů  No jo uvidí se jak to tam dopadne. Snad se nám nic nestane a dobře dojedeme. Teď se ale celkem nudím..spát nepůjdu, stejně bych neusla  Nesmím si zapomenout s sebou vzít BIG SHOCK.... Tak se tu mějte bezemě fajn ..Né..vím že to nejde  Né sranda

__flashReplacement__

°°CrazyLucinka°°

Prázdniny?..akce,čas a NUDA!

22. července 2010 v 20:47
Prázdniny. No jo, tohle téma se celkem dalo čekat že jo? Taky jaké jiné téma by tuto "dobu" vystihovalo lépe. Prázdiny. Každý student se na tuto dobu těší. Až si odpočine, podnikne nějaké ty akcičky a hlavně si pořádně odpočine. Bez učení, bez učitelů, bez úkolů...prostě pohoda!
No jo, ale řekněte, nestane se vám, že se někdy pěkně nudíte? Mě teda jo.
Prázdniny nám začaly jako vždy o pár dnů dřív. Zezačátku ospočíváte a tak že? Já si vždycky toho naplánuju tolik, že se zdá, že to ani nemám možnost stihnout, ale popravdě 90% toho co si naplánuju nevýjde. Popravdě...taky se nudím. Jako 2 něsíce volna jsou někdy až moc.
Vážně. Prázdnny jsou super! Každej si potřebuje odpočinout, ale sama za sebe můžu říct, že jsou prázky na mě až moc dlouhý. Nevidím některé kamarády, ta sranda co je ve škole ta mi taky chybí. Já toho vě škole někdy zažiju mnohem víc, něž o prázdninách. Nemyslete si že prázdniny nemám ráda...to ne, jenom je to na mě někdy až moc dlouhý. Vždycky jsem se do školy po prázdninách těšila, jenže teď jdu do prváku a mám obavy snad úplně ze všeho, těším se tam..ale..No to je ale jiné téma...třeba někdy jindy...Obrázky - Léto : 5

°°CrazyLucinka°°

Takže zase nic ;(

20. července 2010 v 19:42 Kdysi
Hmmmm. Měla jsem jít dneska na tu gardenparty, ale nevišlo to. A proč? No protože jsem se na to nejvíc těšila. Dnes mi bylo hrozně špatně...sice to potom přestávalo, ale nechtěla jsem to riskovat. Navíc ještě teď je mi špatně...Bolí mě břicho a semtam i hlava  Štve mě to, chtěla jsem tam jet... Ale teď se tu přehnal pšknej déšť, tak nwm jestli nakonec není dobře že jsem doma. Ale stejně  Beztak je tam teď sranda a já sedím doma  Tohle prostě není fér . Tak to dopadá, když se člověk na něco těší.. Hmmm prostě ...se*e mě to...DOSLOVA!!!


__flashReplacement__

°°CrazyLucinka°°

12.7. 2010 - 18.7. 2010

20. července 2010 v 17:32
Navstevnost za minuly tyden (12.7. 2010 - 18.7. 2010) je:
Pondeli: 3
Utery: 31
Streda: 1
Ctvrtek: 7
Patek: 12
Sobota: 4
Nedele: 6

Celkem: 64
Děkuji ♥

Zánět mozkových blan..;/

19. července 2010 v 17:13
Ahoj. Máme jet na dovolenou  a měli jsme jet s dalšíma 7 lidma, ale dnesk ajsem se  dozvěděla, že holka, co s nama měla jet (neznám ji) má zánet mozkových blan! Je to hrůza. Sice ji vůbec neznám je to známá od známích , ale i tak  Je to hnusný. Prej je na tom celkem špatně. Má 4cítky horečky a natíká ji mozek  Berou ji různý vzorky a tak. Je to škoda, chtělajsem jí poznat a teď... Lituju jí. Bude muset být prej minimálně 6 měsíců doma. Jako jedno debilní klíště a jak to dopadne..Snad se z toho dostane.
Když rodiče slyšeli, co jí je, vyvodili závěr. Nechají mě taky očkovat. Projistotu. Ani mi to nějak nevadí, nerada bych potom ležela v nemocnici . Tak jo budu te holčině držet palečky a snad se brzo dá do kupy!

°°CrazyLucinka°°

Mejdan v Las Vegas

18. července 2010 v 20:21
Joy (Cameron Diaz) právě vyhodil z bytu její teď už bývalý přítel. Jacka (Ashton
Kutcher) pro změnu vyhodili z práce. Oba dva poslechnou své nejlepší přátele a vyjedou se zrekreovat do města hříchu - do Las Vegas. Hned první večer na sebe při divoké pitce narazí a jak už to tak ve Vegas bývá, nakonec se i vezmou. Po ránu je střízlivější pohled na celou akci dovede ke zjištění, že se musejí nechat okamžitě rozvést.

Jenže to by nesměli do jednoho z automatů vhodit čtvrťák, který jim vynesl pohádkový jackpot tři milióny dolarů. To není zrovna málo peněz a novomanželé se nejsou schopni dohodnout, jak s penězi naloží. Obrátí se dokonce i na soud, který jim ovšem nařídí půl roku společného soužití a výhru "zmrazí", takže s ní nemůže disponovat ani jeden z nich. Jenže žít s člověkem, kterého sotva znáte a který vás maximálně rozčiluje, není zrovna jednoduché. Možná ale bude jednodušší ho úplně zničit. Tedy, pokud si ti dva nejsou souzeni. Mejdan v Las Vegas je tradiční romantická komedie o dvou mladých lidech, jejichž osudy se nečekaně, ale o to intenzivněji, střetnou v jednom z nejdivočejších měst světa.


Můj názor
Mejdan v Las Vegas je nejvíc suprovej filmeček. Je to už doba co jsem ho viděla, ale je super. Doporučila bych ho všem, kteří se chtějí zasmát. Je to suprově natočeno...to musím uznat. Tanto film mě zaujal hnedka od začátku a moje zaujetí vydrželo až do konce. Je to dobrý "kravina"

Mejdan v Las Vegas, Cameron Diaz

Mejdan v Las Vegas, Ashton Kutcher, Cameron Diaz

Mejdan v Las Vegas, Ashton Kutcher

Mejdan v Las Vegas, Ashton Kutcher

Mejdan v Las Vegas, Ashton Kutcher

Mejdan v Las Vegas, Ashton Kutcher, Cameron Diaz

Mejdan v Las Vegas, Ashton Kutcher, Cameron Diaz

Mejdan v Las Vegas, Cameron Diaz

Mejdan v Las Vegas, Ashton Kutcher, Cameron Diaz


Dnes...

18. července 2010 v 20:03 Kdysi
Dneska to nebylo nic moc. Měli jsme jít ven, ale vypadalo to na bouku, tak jsme to zrušili. Teďka je u nás celkem zima....brrrr.. No to je tak asi všechno..jak říkám, dens nic moc..

°°CrazyLucinka°°

Byla nuda...;D

18. července 2010 v 19:53
Palmičkááá...
palma
 Nechtělo se mi to otáčet...a navíc takhle se mi to líbí víc...
njn
já sfjos

WOW..to bude bouřka

17. července 2010 v 19:58
Bude bouřka...Podle Divocha (stránky s počasím) by měla bát celkem dost velká ...tady už prší a zvedá se vítr...k nám (jako do našeho okresu) by to mělo přijít až zítra...ale já si myslím, že to tady bude už dneska..uvidí se...bohužel mi sem nejde vložit fotka..ta co bych chtěla..tak aspoň obrázek..nwm proč ale nejde to...tak snad tu bouřku přežijem


°°CrazyLucinka°°

Hmmm...;(

17. července 2010 v 19:16 Kdysi
Super. Chtěla jsem jít na ten WS ale teď už 100% vím, že tam nejdu  Bomba mno...Achjo. Chctěla jsem je vidět jak budou tanči. Ale jako dorazilo mě toto: pasala jsem si s kámošem a on mi napsal toto: A to bi teda mělo začinat aš vo pulnoci ja  jako tohle..prostě jak to může napsat..já teda nepíšu moc gramaticky zprávně, ale toto...jako LOL ..mno teď se jdu napapat..tak čau...

°°CrazyLucinka°°